Audi URquattro

Audi URquattro

Član
Motor je leg'o, napravljen prvi nosac sa vozaceve strane, ali tek treba da se lepo izvari sa svih strana i ofarba. Motor je malo nagnut na desnu stranu posto trenutno nema desnih nosaca (idu dva sa te strane), ali to je u sustini to. Ici ce sa te strane jedno 1-2cm na gore i to je to sto se tice polozaja motora :)

 
Legend
ne znam
lud si :cool: svaka cast , stvarno predobro radis , ovo ce biti sila samo takva a tek hoces biturbo ....
sretno u nastavku radova i da se sto prije sve sredi i upaše ;)
 
Dobro si ove nosace odradio... znam dosta majstora koji kad se prepravlja motorizacija kad npr. nepasu nosaci da sijeku nosace na krakovima pa prilagodjavaju prema nosacu motora sto je nidje veze i van svake pameti... vidio sam slike kad si samo probao staviti motor i po meni nekako je prevelik za urquattr-a... sta ja znam, puno prostora zauzima i jos je tezak, koliko ces dobiti sa tim motorom vidjeces kad ga stavis ali steta je sto izbacio 2.2T motor iz njega...
 
Član
Manje prostora ce zauzeti on nego 2.2T posto je kraci, pa ce ispred njega doci hladnjak umesto sa strane, nema turbinu, interkuler, creva....

Ovaj V8 je laksi od 2.2T :)
 
shone190 je napisao(la):
Manje prostora ce zauzeti on nego 2.2T posto je kraci, pa ce ispred njega doci hladnjak umesto sa strane, nema turbinu, interkuler, creva....

Ovaj V8 je laksi od 2.2T :)

ne kontam kako je laksi, jesi ih vagao :icon_question: ovaj V8 ima 3 klipa vise tj. veci blok, 2 glave itd. ne kontam po cemu je laksi :icon_rolleyes: a super ako je tako, ima tu puno puno posla da se to sve fino ubaci i uklopi i jos dodatnog posla na koroziranim dijelovima da se to sanira... jel moras sta oko instrument table mijenjati, pase li ti od ur, jel digitalna :icon_question:
 
Član
Ima na netu ljudi koji su i vagali, a meni je dovoljno to sto je ceo blok V8 aluminijumski i sto sam se pomerajuci 2.2T iskilavio, a V8 sam komotno sam pregurao sa jednog kraja garaze na drugi :)
 
shone190 je napisao(la):
Ima na netu ljudi koji su i vagali, a meni je dovoljno to sto je ceo blok V8 aluminijumski i sto sam se pomerajuci 2.2T iskilavio, a V8 sam komotno sam pregurao sa jednog kraja garaze na drugi :)

hahahaha koja patnja vjerujem :D alu blok je velika prednost, onda je laksi 100% :icon_smile: ja kad sam obicni 2.2E pomjerao po garazi, nisam ga mogao odvojiti od zemlje :D ne rece mi moras li sta mijenjati oko instrument table, jer nije ista instalacija i jel ti digi tacho :icon_smile:
 
Član
To ti kazem, 2.2T je tezak kao zemlja, ovaj V8 je vidno laksi ovako samo ga pomerajuci po garazi :)

Jeste, digitalna je tabla, a videcu kako i sta ce tu biti kada dodjem do te faze, za sada ne razmisljam o tome :)
 
shone190 je napisao(la):
To ti kazem, 2.2T je tezak kao zemlja, ovaj V8 je vidno laksi ovako samo ga pomerajuci po garazi :)

Jeste, digitalna je tabla, a videcu kako i sta ce tu biti kada dodjem do te faze, za sada ne razmisljam o tome :)

ma ima tu bruku posla, prepravki itd. ali velika ti je prednost sto ti to radis za sebe pa znas kako i sta je uradjeno.. samo redovno izvjestavaj jer me bas interesuje u kom smjeru ce ici ugradnja motora i kompletan projekat :icon_smile:
 
Top