Audi S3

Audi S3

Član
Vozio sam ovakvog audija , bas mi vlasnik kaze ajd sjedi i probaj , samo njemu nesto turbina ga zajebavala , mislim rekao mi je kaze polako dok se ne ugrije motor a onda ga deri , navodno ga je gazio odmah cim bi sjeo u auto i takoa sjebao turbinu ...


Uglavnom sad neznam jel on ga spustao ili fabricki , al onaj osjecaj kad ides njim 50 kmh a prednji kraj ono trucka :D ma auto je zivi sex :D


SVAAKA TI CAST ;)
 
Član
Hvala svima :) ... Taba sjediste sam zavrsio odmah, ako mislis na onaj dio sto je ispadao. Sad sam zadovoljan kako ide. U medjuvremenu sam zamjenio letece i lezece lezajve, doslo je silikonsko crijevo turbine, nove bobine i cekam da dodje 80mm crijevo usisa. Plan je u naredna 2-3mj odraditi auspuh, stage 2 i jos neke sitnice. Evo par slikica ;)





ps. i novi volan je tu ;) :icon_eek:

 
Član
Nisam znao da se Noxicus ekipa fura na brza 'kola' :p Uglavnom, svakodnevno te viđam i vidi se da ga paziš k'o sebe, ako ne i bolje :D

Keep on ;)
 
Član
jako dobar audi, drago mi je da se fino pazi, inace je ovaj model totalno zapusten kod vecine vlasnika. gledam ih ovdje po italiji u strasno losem stanju, ima ih na ulicama, ali za malo kojim se covjek moze okrenuti. svaka cast na autu, neka slusa
 
Član
ArminM je napisao(la):
jako dobar audi, drago mi je da se fino pazi, inace je ovaj model totalno zapusten kod vecine vlasnika. gledam ih ovdje po italiji u strasno losem stanju, ima ih na ulicama, ali za malo kojim se covjek moze okrenuti. svaka cast na autu, neka slusa

Hvala... vratio sam fabricke 17ke, to mu je zimska varijanta :). Evo jos dok je bio na ljetnim..

 
Top