Audi S3

Audi S3

Član
Evo da predstavim svog ljubimca... dakle prije mjesec dana je kupljen S3 '02 225ks :). Bio je dosta zapusten pa se dosta toga uradilo da se vrati u stock varijantu. Stavljene su mu 18ke felge, Cupra lip, papucice od TTa, maglenke sa GTI MKV, antena MKVI, Kenwood 2din DVD, presvucen volan i mjenjac, lajsne uradjene crnom folijom... A sto se tice motora, tu je pravo veselje bilo :)... uradjena je komplet glava, stavljene nove karike, svi novi dihtunzi i semerinzi, spaneri, zubcasti, l. sonda, svjecice, disk plocice, vracen oem blowoff, zamajac i set kvacila, haldex ulje i filter, ulje u mjenjacu, zadnjem difu, kvacilu, kocnicama, zamjenjena sva vakum crijeva itd ... a dok se auto razradjuje cekaju se silikonska crijeva za turbo ;). Bit ce uskoro jos nekih updatea, a do tad evo par slikica.





To je to za sad ;)
 
Član
Avdija zvoni, svaka cast zelim puno predjenih kilometara uz sto manje kvarova...:D Ljudi nezz u zadnje vrijeme me ovi Avdije loze, iako sam zakleti BMW-ovac, nadam se da cu nekada i ja provozati nekoga s-a...:D
 
Član
Dioda je napisao(la):
Avdija zvoni, svaka cast zelim puno predjenih kilometara uz sto manje kvarova...:D Ljudi nezz u zadnje vrijeme me ovi Avdije loze, iako sam zakleti BMW-ovac, nadam se da cu nekada i ja provozati nekoga s-a...:D

ma vozio sam ja brate S-a,S ko S,samo sto je kod mene bio S-paket :lol::lol::lol:
 
Član
Odlicno auto reci mi samo gdje si uzimao ovaj lip od cupre i po kojoj cijeni takodje isto i za papucice ?
 
Član
izgleda pravo ocuvan, posebno eksterijer i boja ...
strasan autic, full perfekcija od opreme do motora, vozio sam ovaj model , kao i noviji model od 265 ks...
pravi si sretnik :cool:

p.s. mozda da zatamnis farove crnom folijom za farove, leglo bi do jaja :)
 
Top