Audi S3

Audi S3

Legend
Bravo gogo, onaj zeleni prije je bio lijep, ovaj je 3x bolji i ljepsi, sinoc sam te bas vidio na m.dvoru, drago mi je da je auto dosao u prave ruke, znam da ce biti odrzavan, pazen i mazen kako to i dolikuje ovom autu..

Strasan je na cesti, lijepo izgleda, vjerujem da i ide isto, stoga full sadisfaction :))
 
Član
Welcome to the family :)))))))) Uživaj, nema potrebe više pisati..... bar ne dok ne pođe veći turbo itd :123::123::123::123:
 
kakav auto :cool: my dream car <3

nek je sa srecom ;) drago mi je da je dosao u dobre ruke sto se vidi po tvojim slikama :icon_smile:

jel to onaj sa pika sto ga je momak cijenio 16 000 km :icon_question:
 
Član
Hvala svima :cool: Cupra lip sam uzeo u AC Quattru a papucice u Skodi. Cupra lip je oko 60-70km a papucice 80tak km ili obrnuto... papucice su sa Octavie RS iste kao na TTu, cak imaju i Audijev znak a jeftinije su dosta ;). Noke poslije sam skontao da si ti, farovi su me zbunili malo :). Farove necu tamniti ali smo probali uraditi Joey mod medjutim nismo ih uspjeli otvoriti... vjerovatno cu pokusati ponovo, evo kako bi trebalo izgledati.



I da to je taj sa pika... evo kakav je bio

 
Član
lijep autic,nek je sa srecom
nego moze li mi neko objasnit malo ovo S, ja imam audija A4 u saobracajnoj pise S4 , ali motor je tdi 85kw, jel ovo s se odnosi na opremu na vozilu ili na motor ? Ima i ono Sline ?
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
lijep autic,nek je sa srecom
nego moze li mi neko objasnit malo ovo S, ja imam audija A4 u saobracajnoj pise S4 , ali motor je tdi 85kw, jel ovo s se odnosi na opremu na vozilu ili na motor ? Ima i ono Sline ?

Ajde molim te uslikaj saobrćajnu gdje stoji tip auta: S4, a snaga 85kW da stavimo u rubriku smiješne slike :) me zamjeri znam da nije do tebe.
 
Član
Ja bas govorim u braoni reko jes dobar S :D nisam znao da si ga uzeo. Nek je sa srecom, premocan je ;)
 
Član
cijenim kad vlasnik zna u kom pravcu ide sa chuningom i stylingom i kad odradi posao kako i spada da se uradi
,odlicna masina posebno mi se svidja boja a i za felge imas veliki + ;) srecno i uzivaj :icon_smile:
 
Član
Neka bude sa srećom, gdje završi zelenko?
vozio sam ovog S-a prije tebe..... :D
naravno dok se pravio u Tuzli, Asi, AC Quattru i na kraju kod Pliske, koji ga je osposobio, isao je dobro, al.... ovaj autić se namože voziti bez ulaganja, Kerima to nije interesovalo....samo KESH
Ugl Sretno ti, došao je u prave ruke!
p.s. jesi uradio vozacevo sjediste?
Taba (Mirza)
 
Top