Audi A6 C7 3.0 TFSI ''Exclusive''

Audi A6 C7 3.0 TFSI ''Exclusive''

Član
Jesi li ista radio na motoru na A6?
Jesam BSR st1 daje oko 391 PS pa cemo vidjet dalje hocel sta bit sad sam zadovoljan ide kao zvijer iako ima oko 2tone sa svom opremom.
Evo jedan klip protiv ovog druga on ima S4 B8 isti motor samo org 333PS a cipovan sa GIAC + Stronic software na 440 PS, GIAC je poznat kod vas u Americi :) i prilicno ide dobro nije me bas toliko ostavio al jos unjeg laksi a i vise konja :)
2cgczsj.png
 
Član
O da dosta ih radi GIAC jer je jeftiniji od APR malo.
A kako tako mnogo snage sa remap jesi li mjenjao remenicu i remen na kompresoru.
 
Član
Ja sam radio APR sto ovdje bar kazu da je za VAG vrh i nisam dobio toliko snage.
Zato pitam, bas zanimljivo jer meni treba i remenica i remen i nova mapa i onda idem na 400++++
Znam APR je jedna od najpoznatiji i najbolji pa mozda ti imas u motoru oko 400-420 PS a na tockovima 365PS il sad koliko imas, Ja mislim da je umene mjereno na DYNO motorni PS , snimi jedan klip sa Launch od 0-100 , pa vidi razliku naspram stock :)
 
Član
Aaaaaa ja sam mislio da govoris o broju na tockovima!
Kod mene je na točkovima snaga na radilici (motoru) i ne znam iskreno.
Malo me zbunilo, razmišljam kako tolika snaga tako lagano :)))
A posto je moj USA model ja nemam LC.
 
Član
Aaaaaa ja sam mislio da govoris o broju na tockovima!
Kod mene je na točkovima snaga na radilici (motoru) i ne znam iskreno.
Malo me zbunilo, razmišljam kako tolika snaga tako lagano :)))
A posto je moj USA model ja nemam LC.
Hehe al ipak snimi klip da vidimo kako ide :) a APR ti može aktivirati LC još može software na Stronic da brže mijenja brzine i poveća LC i dosta toga se može hehe
 
Član
kad si radio prednji branik sline jel sve sjeda na šaraf bez nekih rezanja po autu ili novom braniku? mislim na oem dijelove
stara maska koliko vidim odgovara?
male plastike od perača ne odgovaraju,i od šlepa... kakva je situacija sa mrežicama gdje idu maglenke da li mogu od s6 kod mene nema maglenki gledao sam neke verzije i tako mi je dosta ljepše od sline rešetki.

ako možeš da napišeš koju interesuju me te sitnice i da li imaš etka kodove od dijelova sa prednjeg.

poz
 
Top