Audi A6 C7 3.0 TFSI ''Exclusive''

Audi A6 C7 3.0 TFSI ''Exclusive''

Član
Napokon sve sredjeno na Audiju barem za ovu godinu. Nazad sam stavio S6 optiku ljepse izgleda po mom ukusu. Zatamnio zadnje farove i ofarbao kocnice , S6 OEM krom/siva spigla :) Jos malo pa na zasluzeni odmor. Vidimo se na Tuzlanskim putevima pa i sire :)

369020-3598497.jpg


369020-3600227.jpg


369020-3600228.jpg
 
Član
I u novinama radi 'MRS' nekom je ipak bilo zanimljivo hehe :)
357oz1y.jpg

whnx41.jpg


2vdnuva.jpg

Audi Exclusive interier :)

6pampc.jpg

Jedna sa balkona :)
2iiilgl.jpg



24nmvt0.jpg


Malo u losijem stanju :/ ...
M-18 Kovaci , udes sva sreca nama nije nista bilo a steta ce se napravit :) , JA NISAM KRIV da ne bi bilo došao u Bosnu i 'ku*ci' se i takve price , pravac je bio kao sto poznajete mnogi od vas put mjesto Kovaci (Sarajevo-Tuzla M-18) auta nije bilo sa suprotne trake i ja sam poceo da preticem pretekao sam jedno auto brzina oko 90km/h i tamam da preteknem ovog Golfa 4 a ion posao da pretekne auto ispred sebe a nije izgleda gledao retrovizor il mrtvi ugao i izleti u mene ja sam pokusao malo da odem na stranu al kad sam shvatio da je dole provalia vratim se nazad na cestu i tu je on mene nekako zakacio u vrata nemam pojma kako je se on okrenuo. Poslije se predpostavilo da je on pricao na telefon. Ipak dobro smo prosli. Nije bio jak udarac auto je u voznom stanju.

v8lcfq.jpg

2aje68k.jpg


To bi bilo od mene za danas :)
 
Poslednja izmena:
Član
Kad sam vidio u zenici tacno mi nesto bilo, ali znam da ces ti to sredit da valja,a poslije ce Mtr odradit svoj posao i zasjat ce on opet
 
Obratite paznju prilikom preticanja...isto mi se skoro desilo preticem frajer vozi a6 ja kraj njega on bjezi u moju stranu...sva sreca sam uspio sviram da se makne u svoju traku...
Sta je s ovih vozaca pa imal iko normalan...niko ne prati ni znakove ni retrovizore..a o telefonima u autu da ne pricamo...ljudi izmisle i bluetooth i opet oni nista....
Ajde nije opasno neka vama nista nije bilo popravice se to...
 
Član
Obratite paznju prilikom preticanja...isto mi se skoro desilo preticem frajer vozi a6 ja kraj njega on bjezi u moju stranu...sva sreca sam uspio sviram da se makne u svoju traku...
Sta je s ovih vozaca pa imal iko normalan...niko ne prati ni znakove ni retrovizore..a o telefonima u autu da ne pricamo...ljudi izmisle i bluetooth i opet oni nista....
Ajde nije opasno neka vama nista nije bilo popravice se to...
Eh bas tako ja uvjek dvaput pogledan na retrovizor i mrtvi ugao kad preticem a da ja sam preticem kad pricam na telefon nikad , bas tako nek nama nije nista bilo a vrata ce se zamijenit i tako to :D
 
Član
Ma sta je tu je, bitno je da si živ i zdrav a auta ce biti zato je tu osiguranje!
Ajde poslikacu malo unutrasnjost detaljnije.
 
Eh bas tako ja uvjek dvaput pogledan na retrovizor i mrtvi ugao kad preticem a da ja sam preticem kad pricam na telefon nikad , bas tako nek nama nije nista bilo a vrata ce se zamijenit i tako to :D
Ma ovo je ludo vrijeme sto se tice vozaca na ovim prostorima....svaka duza relacija me iznenadi kako pojedini voze i na kakvim mjestima pokusavaju preticati a time ugrozavaju ostale u saobracaju...
Neka nam je Bog na pomoci hehe
 
Član
369020-3496598.jpg

Evo slika unutrasnje strane kao sto sam obecao :) malo je auto prasljivo treba pranje :)
Prednja sjedista sa ventilatorom i masaznom funkcijom

118nexv.jpg

158badk.jpg

Air suspension sa mogucnosti da se auto podigne +25mm i spusti -10mm naspram originala a ima mogucnost da se preko VCDS (VAGCOM) podesi dodatno spustanje/dizanje auta.
161gax0.jpg

Mrtvi ugao asist upali se zuta lampica ako ti je auto u mrtvom uglo al ja tome nevjerujem bas ipak ja se okrenem iako radi bez greske :)
27x85y.jpg

Audi Exclusiv, memorija za sjedista , Bose sounds system, elekticno zatvaranje spigla pri zakljucavanju
2cr6d86.jpg

Night vision , HUD i ostale opcije svetala
awdbat.jpg

SD1/2 , SIM kartica, Auto start/stopp, samostalno parkiranje, parking senzori sa kamerom nazad, ESP off, 4zon klima
2mmh2qs.jpg

Malo starija slika hehe
iw3r4p.jpg


Piano black super mi se svidja al sve se primjeti :/
2dtt2s3.jpg

Home link ( sustav za otvaranje garazni vrata)
s2z77o.jpg

Lane asist ( prati trake na autoputu )
20qhlih.jpg

HUD , trenutna brzina , ogranicenje, lane asist i tempomat ACC prati auto ispred u slucaju da auto prikoci il smani brzinu automatski se moje vozilo prilagodi istoj brzini
2dugl6r.jpg


24fmoud.jpg

34yb3if.jpg
 
Poslednja izmena:
Gledam sliku ovo što je udareno šteta je ali nek je živa glava.Po meni ova vrata treba zamjeniti a prag se da srediti i malo na zadnjim vratima.Uglavnom ako imaš negdje nabavi ova vrata i brzo se to da uraditi da se ništa ne primjeti.Auto ti je full i extra je.
 
Član
Evo jedan klip skinuo sam mu zadnje lonce priliicno dobar zvuk jedni osjeti se kad vozim oko 140km/h unutra pa jos sam u potrazi za sportskim sistemom tesko je ovdje nac za moj model.
 
Član
Gledam sliku ovo što je udareno šteta je ali nek je živa glava.Po meni ova vrata treba zamjeniti a prag se da srediti i malo na zadnjim vratima.Uglavnom ako imaš negdje nabavi ova vrata i brzo se to da uraditi da se ništa ne primjeti.Auto ti je full i extra je.
Sve ce osiguranje uradit kasko je osiguran imam vrijeme 26 oktobra, vrata ce se komplet mienjat i prednja i zadnja posto ima malo udubljenja i na zadnji a aluminiska ovdje oni neispravljaju to nego mjenjaju a sto se tice praga to se mijenja isto :) a i felge cu nove dobit il ce je popravit . Hvala puno :)
 
Top