Audi A6 C7 3.0 TFSI ''Exclusive''

Audi A6 C7 3.0 TFSI ''Exclusive''

Član
kad si radio prednji branik sline jel sve sjeda na šaraf bez nekih rezanja po autu ili novom braniku? mislim na oem dijelove
stara maska koliko vidim odgovara?
male plastike od perača ne odgovaraju,i od šlepa... kakva je situacija sa mrežicama gdje idu maglenke da li mogu od s6 kod mene nema maglenki gledao sam neke verzije i tako mi je dosta ljepše od sline rešetki.

ako možeš da napišeš koju interesuju me te sitnice i da li imaš etka kodove od dijelova sa prednjeg.

poz

S drugog foruma momak radio full prelazak na s line.
6bb449f44cda67805d0cd97d2e5c6168.jpg

ea0788c1b45952e698738238ff35c1a3.jpg
 
Član
kad si radio prednji branik sline jel sve sjeda na šaraf bez nekih rezanja po autu ili novom braniku? mislim na oem dijelove
stara maska koliko vidim odgovara?
male plastike od perača ne odgovaraju,i od šlepa... kakva je situacija sa mrežicama gdje idu maglenke da li mogu od s6 kod mene nema maglenki gledao sam neke verzije i tako mi je dosta ljepše od sline rešetki.

ako možeš da napišeš koju interesuju me te sitnice i da li imaš etka kodove od dijelova sa prednjeg.

poz
Ev ovako sve odgovara i sjeda na saraf , stara maska neodgovara bas odma posto na staroj ima jedna plastika iza skroz ravna na Sline ona ide nastranu malo pa sam ja morao malo odrezat da bi legna na mjesto al primjetices gdje zapinje. pa sam poslije promijenio za RS6 masku. S6 resetke 100% mogu. al evo ti slika sa etka kodovima
Etka kodovi za mrezice su od SLINE

dyrnmt.jpg
 
Član
hvala ti puno, to je to
ovo auto pojede16,17 za doručak za odvažne mjera je 20 a 19 za nesigurne :) 18 ružno a ove ispod da ne spominjem :)
 
Član
hvala ti puno, to je to
ovo auto pojede16,17 za doručak za odvažne mjera je 20 a 19 za nesigurne :) 18 ružno a ove ispod da ne spominjem :)
nema problema :) Bas tako 20'' su mi ljetne imao sam od RS5 original na njemu kosto vidis da prije objavljenim slikama al su se ostetile prilikom udesa pa sam sad uzeo Vossen CV-T 20'' jedva cekam proljece da ih namontiram :)
 
Član
Evo mali update auto sam chipovao sa Revo stage 1+ ink Stronic.

Sam imam oko 430+ KS
Jedan klip isto auto isti chip protiv M3 :)

Pulley kit za 3.0 TFSI kompressor ( manja remenica od org i remen OEM)
1642_30T+Pulley_md.jpg


52_30T+FSI+Air+Filter+Intake+Kit_md.jpg



2vspva1.jpg



33jtlbl.jpg
 
Poslednja izmena:
Član
Ovi klipovi na ovaj način su barem po meni bez veze, skoro sam sve pregledao kad sam prije nesto upredjivao i vecina se ispostavila da nije bas tako. Ne potcjenjujem nijedno auto, govorim za ovaj youtube kanal koji ima more klipova na isti fazon
 
Član
Prelijep A6, svaka čast. Zanimljivo koliko se snage dobije sa stage1. :)
A i meni ovaj duel sa M3, s obzirom na masu oba automobila izgleda nerealno.
 
Član
Ovi klipovi na ovaj način su barem po meni bez veze, skoro sam sve pregledao kad sam prije nesto upredjivao i vecina se ispostavila da nije bas tako. Ne potcjenjujem nijedno auto, govorim za ovaj youtube kanal koji ima more klipova na isti fazon
Upravu si ija sam sve skoro pregledao ima bas nerealni klipova skroz al eto vidicemo na proljece kad krenu utrke :)
 
Top