Audi a4 b5

Audi a4 b5

Član
maa kultura mozda za nijansu da je veci profil ovih cijevi ali je bolje nek na ovoj cetvorci..:D:D
 
Član
Nisam prije vidio temu , ekstra audicija ;)
samo ja ne bih tamnio stopke nikada,sada isto kao da su od cadji iz auspuha se zatamnile,
tako bih ja mislio uvijek :D
sa ovim udesom si dobro izgurao , svaka cast..
Joj boze dragi kad cujem ovo ovako sav se najezim.
Kakve sam gume ja imao na autu i sve,hvala bogu uvijek kazem ;)
Nisam upratio ali jesu li ti bile prepuhane slucajno ?
U mene adze neki dan napuhao gume na 4bara i vozio,vidio da mu nesto nije uredu otisao u vulkanizera i
imao je sta vidjeti,nije bio ispravan onaj aparat za puhanje gdje je puhao prije bio...

Samo lagano,svidjaju mi se ove felge sto si narucio ;)
 
Član
Jbga, sa udesom sam se izvukao, izgurao sam na kraj nekako. Gume nisu bile prepuhane, gume su bile stare,i jebaji ga. nek je živa glava, ostalo je ok.
Skrabo, stope trenutno nisu zatamljene, skinuta je folija s njih, kakve su takve su, izgleda da im treba poliranje. Veceras sam vadio projektore iz farova, original xenon, al opet vidljivost nula, tako da sam naručio morimoto, ne mogu više voziti sa fenjerima ispred sebe :D
 
Član
Ubačeni morimoto projektori, audi je nakon godinu dana progledao kako treba. Tek mi je sada jasno da sam ovo davno trebao uraditi, oskrnavio sam OEM xenon farove, al mi sada sekunde nije žao :D10934649_1618801121685195_1580529891_n.jpg
 
Član
Kad ti je armin govorio da to uradis nisi me slusao.sve i jedan audi ima lose projektore. Ja cu na 4f 2008godina skinuti oem i mijenjati morimotom, eto ti sad znas izbog cega
 
Član
Bilo je malo komplikaija oko upasivanja, Valeo far, pa sam na sve i jedan moguci nacin pokusa upasovati, a da far ne rastavljam, i necete vjerovati, uspio sam :D
Projektori se razliku, pogotovo sto sam ja stavio mini projektore, al sam uspio upasovati, i balaste i projektore u far, kao sto je i fabrika napravila :D
I stavio sam sline bedž na haubu, malo selo styl :D
 
Član
Bilo je malo komplikaija oko upasivanja, Valeo far, pa sam na sve i jedan moguci nacin pokusa upasovati, a da far ne rastavljam, i necete vjerovati, uspio sam :D
Projektori se razliku, pogotovo sto sam ja stavio mini projektore, al sam uspio upasovati, i balaste i projektore u far, kao sto je i fabrika napravila :D
I stavio sam sline bedž na haubu, malo selo styl :D

ubacio si projektore a nisi farove odljepljivao ?
 
Top