Audi a4 b5

Audi a4 b5

Član
Prije par dana kupljen audi, sad za sada zadovoljan, xenoni, gewinde, alu fele sa ljetnim gumama, regan do 9 mjeseca, urađeni svi servisi, samo sipaj i vozi. Ja prezadovoljan stanjem auta.
1.9 TDI 85 kw, potrošnja u odnosu na kadeta smiješna, ne kažem da ne troši, al smješno naspram benzinca raskaltačenog star 30 godina.
Zaboravi, audi 2000 godište, ako sam nešto zaboravio napomenite me ;)

Kod prošlog vlasnika
ruhx.jpg


A sad kod mene

yaif.jpg


k5fh.jpg


8to8.jpg


q6bx.jpg


sdvm.jpg


lq9l.jpg


f5zw.jpg


6xay.jpg
 
Član
bas ocuvan primjerak..unutra pogotovu..jednio sto bi zamjenio je paljer ne stoji nikako i neke felgice za pcetak nabaciti..:)
 
Član
Sto se tice planova, sad za sada ništa ozbiljno, osim folija, farove sad za sad neću dirati, nekad poslije prvog semestra, treba malo sada i učiti.
Player ću tražiti orginalni, dok se para sabere, a felgice imam, one se za ljetni setup, ako ih ne prodam il zamjenim jer su 15-ke, idemo na 17 il veće
Unutra je očuvan pravo, fakat sam se iznenadio, i utegnut, nigdje ništa ne kucka, ne lupa, baš ko novo, il je to prvi dojam nakon kadeta u koje mje sve zvonilo
ahhaahha
 
Član
dobar je burazeru, auto stvoren za kruzanja i uzivanja, neka ti je sa srecom jos jednom, mogu samo mislit koja razlika kad si presao iz kadilaka u avdiju, ako Bog da i na bolje promijenio
 
BHT Ovisnik
pa jel ovaj audi neki dan od nekog prestavljan na forumu,ima gewinde pa lik pitao da ga digne najvise sto moze ?
inace prelijep audi,ova mi jenesto linija draga jer mi je inace B5 najdrazi rs4, posebno mi se sviđa bijela unutrasnjost,mnogo bogatije auto izgleda,dosta njemu 17,nemoj pretjerivati,samo ispoliraj kao sto ti rekose farove, nek je sa srecom :)
 
Član
hvala vam, cole, ja sam pitao koliko bih ga mogao podici, prije nego san ga uzeo. Farovi i nisu losi uzivo, nezz sta je sa slikama, ali nisu puno pozutili, mozda samo malo poceli, dok na slici ovoj izgleda kofar na onim fObijama.
 
Član
Radio i ja nešto vrijedno update-a. Ništa previše ali eto, meni znači
Stavljena maska bez znaka, bila u katastrofalnom stanju, prefarbao je, i odlična



Ovo je slika poslije farbanja, prije nisam slikao, uglavnom katastrofa, sada sam zadovoljan. Ovako na autu izgleda





I jedna sa mlađim bratom, samo se slabo vidi :D

 
Član
Imam obe, kad mi ova isfura nabacim fabričku, sad za sad će ostat ova, Meni se više sviđa neg fabrička :D
 
Član
Fin je audi pravo,unutrasnjost predobra,extra ocuvana :D
samo vece feluge stavi i bice prava masina :)
 
Top