Audi a4 b5

Audi a4 b5

Član
Dobar audi druze, fino si sredio ovo sto je udareno, samo bi mu ja skinuo ove obrve i ove zavrsetke auspuha malo "ispoliraj" da se sjaje nije velik poso al uljepsat ce ga :)
 
Član
Druze, obrve su ljepljenenezz ni ja cime i citao sam da je veoma tesko skinuti ih. A vidis ove zavrsetke bi mogao malo ispolirati. Obrvice mi ne smetaju, i nisu tako lose
 
Član
allroad, nije problem skinuti, ali ljepljene su, sta onda ostaje ispod i kako skinuti, Bog te pito kako :/
 
Član
Desilo mi se na oko 60 km/h,gume su bile solidne, imale su šare, ali su bile stare, 2009 godina, znaci 5 godina, pireli gume. druze, da su se ikako mogla izbjeci, izbjegla bi. Na oko 10 cm mi je tocak bio od ivicnjaka, znaci vozim pored ivicnjaka, i za 10m imam raskrsnicu, noga mi na kocnici i usporavam, kada mi je guma pukla, automatski me ponijelo na tu stranu, na desnu ( desna guma pukla) i u sekundi sam poletio preko ivicnjaka, nisam imao kada reagovati uopšte tako da cisto sumnjam da bi iko uspio izbjeci. Ne kazem da sam neki vozac, ali sve se u pola sekunde odigralo
 
Član
Desilo mi se na oko 60 km/h,gume su bile solidne, imale su šare, ali su bile stare, 2009 godina, znaci 5 godina, pireli gume. druze, da su se ikako mogla izbjeci, izbjegla bi. Na oko 10 cm mi je tocak bio od ivicnjaka, znaci vozim pored ivicnjaka, i za 10m imam raskrsnicu, noga mi na kocnici i usporavam, kada mi je guma pukla, automatski me ponijelo na tu stranu, na desnu ( desna guma pukla) i u sekundi sam poletio preko ivicnjaka, nisam imao kada reagovati uopšte tako da cisto sumnjam da bi iko uspio izbjeci. Ne kazem da sam neki vozac, ali sve se u pola sekunde odigralo

ma dobro sve je to kako je kome suđeno, ja skoro dovukao auto iz njemačke , vozio ga cestom na col tablama, vozio ga prosjecnom brzinom 120-130, nekad i do 150. kad sam došao kući oprao auto i mažem ono gume , kad ono sve 4 gume 2002 godište :facepalm:
 
Član
Kaže može svakakva guma ljeti, e Boga mi na moje idu samo nove, i to 2 sezone pa od njih pravim saksije :D
 
Top