Atest za auto-gas skočio sa 80 na 410 KM

Atest za auto-gas skočio sa 80 na 410 KM

Član
hafaR_ABF je napisao(la):
Citam komentare i nemogu se nacuditi sta sve ljudi pisu i pravdaju ovu usranu BIH i vlast koja nas vodi i pljacka iz dana u dan.Sto se tice plina i atesta,koliko me sjecanje sluzi kada se tek pojavio plin kod nas moglo se izbrojati koliko je automobila bilo na plin jer tada nije bio skup benzin a ni dizel,eh kad je lagano pocelo da poskupljuje gorivo onda je potraznja za ugradnjom plina se poveceala i ovi odma digli cijenu plina bez razloga normalno deri "levate" jer je to uobicajeno kod nas.A sto se tice samog atesta pa daj mi molim te reci kakav je to atest odvuces auto konkretno u ac quatro gdje sam ja radio atest neki smokljo uzme fotoaparat i uslika auto i nakon par dana te nazove i kaze gotov je atest daj 210km,pa brate nisam dosao na fotosuting nego na atest LOL.Svugdje u svijetu drzave podrzavaju ugradnju plina radi manjeg zagadjenja okoline ali samo kod nas te dodatno oderu za to ma cisti lopovluk.

Najispravniji post ;)
Takođe da i ja spomenem homologaciju za vozila, 265 KM ni za štaa, ko fol to je dokaz da je auto euro3 ili euro4 , a već švabo u brifu napisao velikim slovima EURO3 und D4 na primjer .
 
Član
dzeni, nije homologacija samo to EURO3, 4. ne ulazim u to sta oni provjeravaju, ali "po pravilu" homologacija obuhvata kamaru nekih stvari. to euro3 je samo ekoloska norma motora sto je jedna od stavki koje mora ispunjavati.
 
Mirsado je napisao(la):
dzinn16v je napisao(la):
Ma necu im nikada dozvoliti da me kradu i sada vozam pod haubom 110kw a registriram na 45kw...vidimo se:123::D

Neznam kako si to upijeo vjerovatno radis na tehnickom :icon_smile:
jedino da ti ne dize poklopac ili imas neke specijalne zapise :lol:

Mito i korupcija...u bosni se sve moze s Fesom:lol::lol:
 
Član
dzinn16v je napisao(la):
Mirsado je napisao(la):
dzinn16v je napisao(la):
Ma necu im nikada dozvoliti da me kradu i sada vozam pod haubom 110kw a registriram na 45kw...vidimo se:123::D

Neznam kako si to upijeo vjerovatno radis na tehnickom :icon_smile:
jedino da ti ne dize poklopac ili imas neke specijalne zapise :lol:

Mito i korupcija...u bosni se sve moze s Fesom:lol::lol:
Prije su mi znali pogledati broj šasije, a broj motora su mi zadnji put gledali 98.
Sad mi ni broj šasije ne gledaju samo tablice.
 
Član
Za nas stvarno nema nade.Zalosno je to sto se radi u ovoj nasoj drzavi.
Mi smo raja krivi za ovo.

Nazalost,nece ici na bolje...
Zalosno.....
Citam neki dan da ce politicari ici u strajk:lol:
 
Član
Sorry na dizanju teme, zanima me da li neko vozi bez atesta kakva je murija po tom pitanju, kolike su kazne i to.;)
 
BHT Ovisnik
ja vozim,svako malo i preko granice, za sada nitko nista,a cesto me naopako okrenu,sve izrovare,al plin ne spominju... mada svakako ga uradim kada imao love
 
Top