Zimski setup..?Prosirene Celicare..?..Sta mislite..?

Zimski setup..?Prosirene Celicare..?..Sta mislite..?

Član
možete vi to dole po Mostaru,Trebinju i ostaloj hercegovini stavljat ,jer u vas rijetko kad snijeg padne,,a bgm mi koji smo sjevernije moramo sto uže gume tražit :cool:
 
Član
Kako se auto ponasa na celicnim 15x8j, 15x9j i slicno.. da nisu malo poteske :icon_rolleyes:
 
Član
Mediteran je napisao(la):
moze se navuci svaka guma,ljudi su stavljali doduse samo iz zezancije 145icu na 8 jota ali gubis funkciju gume. osim toga te gume sa visokim profilom kad se razvlace budu preruzne.
probaj naci felge koje fabricki imaju neki malo veci vanjski falc i onda ih rasiris za jedan broj
npr od bmw e21 fabricke felge sa et18,one su 5.5j i da ih rasiris na 6.5 bice ti mjera a moci ces koristiti standardne zimske gume.
sve ekstremnije ce da te baci u bespotrebni trosak jer neces imati funkciju za koju ih zelis.
inace vozim na sirenim vec tri godine i jos uvijek na balans masini su nula.ako je dobro uradjeno nemas brige nikakve,podnose svakakvu torturu

E ovo u tebe mi se svidja..Pa dobro ja bi 7 i 8J ali nije meni bitna sirina,ako moze ikako da se pravi falc bez sirine jota ako me kontas ;)


sub3r je napisao(la):
Kako se auto ponasa na celicnim 15x8j, 15x9j i slicno.. da nisu malo poteske :icon_rolleyes:

E dobro pitanja i mene zanima :icon_question:
 
Top