Zastita od kradje ?

Zastita od kradje ?

Član
Sta mi preporucujete od zastite za Golfa 5 ?

Trenutno imam Multi Lock i Kasko. Tjesi me malo sto je i auto malkice custom, u svakom slucaju ce odbiti potencijalnog kradljivca, ali opet nisam zadovoljan..

Razmisljao sam jos da ubacim i Zeder ili ako imate neki bolji prijedlog ... ?

I ako mi neko moze reci gdje u Tuzli da ugradim Zedera ?
 
Član
znas kako kazu: kome je sudjeno biti je*an njemu gace same spadaju:D

znaci ako nekom zapadne za oko, on ce ga i ukrasti...a 90% lopova ce odbiti ona naljepnica na staklu..Protected by...
 
Član
imas u caraudio odlicne alarme ja cu sebi uzeti istrazivao sam i vise nego dobri su pa vidi sa muhom
 
Član
preporuka za zeder i alarm al da ga odradiš kod čovjeka od struke da se malo potrudi a ne za 2h po upustvu pa da ga ovaj deaktivira za 2s po upustvu :D
 
Član
Ja imam samo Houdini lock,

prednost Houdinija je što je zgodan za upotrebu, kažu da je dobar al ti ne bih znao reći,

odlučio sam se za houdini jer sam vidio najnoviji Audi A6 sa Beogradskim tablama i ima Houdini :icon_smile:
 
Imas kasko rece, bolja ti zastita i ne treba, k'o sto ljudi rekose, ako je njemu sudjeno, on ode! A, buduci da imas kasko osiguranje, nemam se sta sikirat! Barem ja ne bi!
 
Član
Nema zastite koju lopovi ne mogu skinuti. Zato sluzi kasko, ako si ga osigurao u dobroj kuci, na dobar iznos, sta te btiga hoce li ga neko ukrasti ili nece. Sve ove spravice lopova mogu malo zadrzati, ali nece puno pomoci. Ako ne upale iz prve, vratice se za par dana i odvuci ga ako treba, tako oni to rade. Kasko je jedina zastita koja pomaze...
 
Početnik
ne daji pare bezveze za alarme i te gluposti...imas kasko i boli te k*...:icon_biggrin: kud ce bolja zastita,
 
Član
Necu ostavljati saobracajnu, kasko je full osiguran, steta + kradja, na vrijednost novog auta, 33 000 . Znaci kad bi ne daj boze nesto bilo, mogao bih izvuci 18,19 000 s obzirom da je auto 2004 god, 75000 presao...

Ali opet, nije covjeku svejedno, j*iga, ja se odmah vezao za auto i nema mi ljepseg od ovoga nigdje :) ...
Onda zaj*ancija kasnije oko naplate, papiri isl.....

I usput da pitam vas koji imate multilock, jel ga mozete zakljucati u svim brzinama ?

Ja svoj mogu zakljucati samo u 3,4,5 i 6... U prvoj, drugoj i rikvercu kljuc mogu okrenuti do pola i zablokira brava, nema sanse dalje da pomakne...
 
Član
Kod mene se samo u rikvercu zakljucava multilock. Heh, mada nisam siguran mozel u drugim brzinama, rekli su da se ubaci u rikverc i onda zakljuca, i tako radim... Mozda moze i u drugim brzinama:p
 
Član
multilock je samo rikverc, moja preporuka samo multilock i kasko, ostalo ti ne treba... mozda kakav alarm, al to je po meni sve bacanje para ako imas kasko i garazu..
 
Top