zapaljen "Passat"

zapaljen "Passat"

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Za ovakve je bio titin rezim pravi. Za sitnicu te se policija nataba, pa su se i posteni plasili da nece nenamjerno napraviti neku gresku. A danas se svadjaju sa policijom, prete, psuju, pljuju......

Ovakve bih trebalo u zatvor, i odmah na prisilni rad, rucno kopanje tunela kroz hercegovacki kamenjar, sa 0,5l vode dnevno i jednim burekom. Pa bih mozda pokusa da razmisli jeli se isplati.
A ne da se kartaju, po zatvorima siti i primaju posjetui ubujaju vreme u suhom i toplom.
 
CoL3-99 je napisao(la):
pa neznam sta je ćeif nekome nesto uciniti ovako,hajde dobro ako su imali razloga,da je covjek bas idiot i da im je uradio nesto,al cini se da to nije slucaj,ili kad ti netko iz čista mira sa kljucem ili ekserom iscrta auto kao sto je slucaj u mene,ne cini drugom sto ne zelis da netko tebi čini

Najgore su mi te osobe koje ti konstantno paraju auto a nece da ti dodje u lice reci sta ima protiv tebe.. Ja sam to na gori nacin osjetio, morao sam komplet auto lakirati radi tih paranja, odem vikendom u grad, i ujutro kod kuce uvijek nove parnice i tako.. Haj' imao sam malo srece da sam jedan dio radi rizle i soli morao lakirati, a inace auto mi je bilo isparano od kljuceva i ko zna cega, cak sam i potpisa imao po autu! Sto je najgore ni danas ne znam ko to radi, da vozam stalno drugo ocevo auto koje je novije i skuplje njega bi i lupali sigurno!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top