zapaljen "Passat"

zapaljen "Passat"

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Uhapšeni osumnjičeni za paljevinu automobila "pasat"

Privedeni Kenan Muhović (18) i Armin Burzić (18) koji su zapalili vozilo Envera Šehića

zapaljeni%20pasat.jpg




Službenici Policijske uprave Ilijaš preksinić su uhapsili Kenana Muhovića (18) i Armina Burzića (18) zbog sumnje da su u ponedjeljak zapalili automobil "pasat" vlasništvo Envera Šehića, vlasnika kafića "Mistik" u Ilijašu.

Burzić i Muhović, oba iz Ilijaša, sumnjiče se za krivično djelo izazivanja opće opasnosti. Oni su uz izvještaj o počinjenom krivičnom djelu predati u nadležnost Kantonalnog tužilaštva u Sarajevu. Muhović je odranije poznat policiji po vršenju krivičnih djela.

Požar, u kojem je u potpunosti izgorio "pasat", dogodio se u noći između nedjelje i ponedjeljka oko 1.35 sati. Automobil je bio parkiran u ulici 126. ilijaške brigade ispred zgrade u kojoj Šehić stanuje. On je s prozora stana vidio da mu je automobil u plamenu i pozvao vatrogasce, koji su ugasili požar. Vlasnik kafića uspio je iz automobila spasiti
lične dokumente i dokumentaciju o poslovanju kafića.

Uviđajem, kojem je prisustvovao i vještak za protivpožarnu zaštitu, utvrđeno je da je automobil namjerno zapaljen. Prethodno je posut zapaljivom tečnošću, a potom je zapaljen upotrebom otvorenog plamena.

Nakon saslušanja, kantonalni tužilac u Sarajevu protiv obojice je otvorio istragu te uputio zahtjev Općinskom sudu Sarajevo da im se odredi mjera pritvora.

izvor : Dnevni Avaz
 
Član
znam obojicu licno... kao sto je navedeno, visestruki povratnici kriminalu
ja bi na vjesala odmah :icon_mad:
 
neka neka,samo palite momci...kad vam ne smiju nista,sto da ne,zabavljajte se malo,nema posla,murija nikom nista ne smije...sta ti ostaje il se drogiraj il gledaj kako nekog zaj*avat...:icon_mad: :icon_mad: :icon_mad:

18 god,18 god,18 god,18 god :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek:
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
neka neka,samo palite momci...kad vam ne smiju nista,sto da ne,zabavljajte se malo,nema posla,murija nikom nista ne smije...sta ti ostaje il se drogiraj il gledaj kako nekog zaj*avat...:icon_mad: :icon_mad: :icon_mad:

18 god,18 god,18 god,18 god :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek:

potpis buraz,100,ma sta 100 200% si upravu,,,niko nikome nista ne smije
 
BHT Ovisnik
pa neznam sta je ćeif nekome nesto uciniti ovako,hajde dobro ako su imali razloga,da je covjek bas idiot i da im je uradio nesto,al cini se da to nije slucaj,ili kad ti netko iz čista mira sa kljucem ili ekserom iscrta auto kao sto je slucaj u mene,ne cini drugom sto ne zelis da netko tebi čini
 
Član
zakonom bih ja kaznu uveo
a zove se "KORISTAN RAD" pa bi meni mangupijada na radnu akciju i eto koridora ne 5 nego 16c za dvije godine
s kakvim pravom oduzimati tudje zivote i unistavati imovinu:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
pa gdje bas PASSATA zapalise,haj da su neki drugi krsh,salim se malo,tu bagru treba iskorijenit :icon_mad:
 
Član
Steta zaista, zamislite te mentalne sklopove koji su spremni nesto tako uraditi... visestruki povratnici kriminalnim delima sa 18. Uf da postoji zakon kako treba da se takvi likovi negde izoluju iz drustva...:icon_mad:

drugo;
kakav dundjer je pisao tekst...kataklizma!
nepismeni novinari iz Avaza, na pocetku ih je novinar vec osudio a oni su privedeni jer su osumnjiceni... sve dok se ne dokaze oni "nisu" to uradili...
i to jos "OBA" iz Ilijasa, zato meni sa zavrsenom zurnalistikom ne daju posao.:icon_mad:
 
Član
e pa ne kontam, ova balavurdija se udigla, treba to namlatiti dobro..kriminalci sve mlađi i mlađi..:icon_smile:
 
Član
niksa je napisao(la):
zakonom bih ja kaznu uveo
a zove se "KORISTAN RAD" pa bi meni mangupijada na radnu akciju i eto koridora ne 5 nego 16c za dvije godine
s kakvim pravom oduzimati tudje zivote i unistavati imovinu:icon_mad::icon_mad::icon_mad:

:cool:
 
Član
niksa je napisao(la):
zakonom bih ja kaznu uveo
a zove se "KORISTAN RAD" pa bi meni mangupijada na radnu akciju i eto koridora ne 5 nego 16c za dvije godine
s kakvim pravom oduzimati tudje zivote i unistavati imovinu:icon_mad::icon_mad::icon_mad:

jedan od pametnijih postova otkako sam registrovan na forumu,nije dugo,al et;););)
 
Član
dok je u staroj jugi bilo policije radio je i pendrek, i postovala se policija. treba napraviti opet goli otok jer ovo je anarhija.
 
Član
'urcenje!!! Djecinja posla!!! Najjaci smo, niko nam nista ne moze!!! Itd., itd.
:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
'90-e su davno prosle, a klinci se jos kurce!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top