Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Član
Mislim da je taj lik prije vozao Imprezu WRX, ak nisam sta pobrkao, metalic siva... :icon_biggrin:

Dobar je autic uzeo :icon_biggrin:
 
Član
CoL3 je napisao(la):
prije 2 dana ovaj najnoviji audi rs5 na pumpi,neki deckici ga voze,na HR tablama pa mi bi glupo slikati,al strasan autic:cool:
a ovog M1 sam gledao par dana kod firme mi dok je cekao vlasnika da dođe po njega u tomica,uvijek izađem s posla malo prosetam do pumpe da ga pogledam,kako mocno auto,uzivo mnogo bolje izgleda:cool:

ST tablice ;)
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Mislim da je taj lik prije vozao Imprezu WRX, ak nisam sta pobrkao, metalic siva... :icon_biggrin:

Dobar je autic uzeo :icon_biggrin:

Moguce, s ovim je dosao u Cazin na trku ove god, gdje sam ga slikao i balavio po njemu citav vikend...:icon_biggrin:
 
Član
Mene je danas pretekao neki crveni roadster americkih tablica,dva auspuha pozadi,ode ko metak ispred,vidio sam da je skrenuo u Lukavac,mozda neko od forumasa iz Lukavca znaju o cemu se radi!?
 
Član
tlfa56v2t5jlu7vaydoh.jpg


Evo jedno auto , vec par puta vidjen u Lukavcu kako kuliraa :icon_smile:
 
Član
Jucer ispred mene kamion natovaren sve najnovijim meckama :icon_biggrin: Na slikama bijeli G55 AMG :icon_eek: strahota, pa onda SL 63 AMG, S550 4matic, ML i GLK kojim nisam vidio oznaku i E220 CDI. Nisam ih sve uspio uslikati, ali mislim da su ove dvije dovoljne :lol:

05122012606.jpg

05122012607.jpg
 
Član
magnum :icon_confused:

Sarajevo je puno ovih porsche-ova, nimalo me ne dira kad vidim jednog :icon_confused:







mustang mach 1 1971/'72/'73
:icon_smile:
 
Top