Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Danas u prolazu vidjen crni Porche Panamera sa nekim sportskim kit-om, (na ulazu u Tuzlu).
Nazad izgleda ovako:
2011-Hamann-Porsche-Panamera-Widebody-Rear-Angle-1280x960.jpg

Uspjeo sam ga vidjeti samo na 2 sekunde, i mogu reci da je auto strasno! Najezio sam se, kad sam ga vidio!:icon_eek::icon_eek:
 
Član
@TROUBLE_MAKER vozilo je stacionirano u Lukavcu :D
Sad da li je to taj , ili je jos neko kupio neznam...Ali znam da u Lukavcu ima..
 
Zao mi, sto ga nisam vidio negdje parkiranog! Vec onako u prolazu...ali, auto je pojava! Bacio sam ovakav pogled :icon_eek::icon_eek::icon_eek:
 
Član
jucer sam vidio bmw gt, ja one mrcine braco draga. nisam ni znao da postoji :icon_biggrin: doduse nisam bas toliko informisan oko bmw-ova, al je bas grdosija. ne stigoh slikati. austrijske table, dosla malo dijaspora da proslavi novu god :D
 
Član
emir_89 je napisao(la):
jucer sam vidio bmw gt, ja one mrcine braco draga. nisam ni znao da postoji :icon_biggrin: doduse nisam bas toliko informisan oko bmw-ova, al je bas grdosija. ne stigoh slikati. austrijske table, dosla malo dijaspora da proslavi novu god :D

i ja sam ga vidio vise puta al nikako da ga uslikam ima jedan u Olovu,ima taj valjda je iz Sarajeva al voza se i po Ilijasu,a ima i Zigi uzeo u Kiseljaku ;)
 
Član
ne kontam u cemu je fazon, lik kupio auto, preso dvije hiljade kilometara i odma ga prodaje, pa jbt kad mu prije dosadi.
 
Top