Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Aladin46 je napisao(la):
Ovo sa pika je vjerovatno lazni profil,to jesu slike Hifinog ali to vozilo uopste nije u Bosni,u Njemackoj je na servisu...a Hajro je kupio novi CLS,bijeli sa crnim krovom,po pricama je 6.3 AMG,ali dok mi jaran ne uslika ne smijem potvrditi motorizaciju...
A neku noc kroz Travnik prodje Porsche 911 crveni,pise GT3 na njemu sa strane,ono kao crtez,jel ko jos vidio to vozilo?!

Neki dan na autoputu proleti taj CLS pored mene, da, bijeli je i pise AMG. Nisam htio da pisem ovdje jer nema slike because :slike: :D
 

LSD

Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

539849_453526001333688_1577407178_n.jpg


426857_453525424667079_1508125032_n.jpg




539849_453526001333688_1577407178_n.jpg


vidjam ga redovno i sutra navece zagovorena voznja u njemu :D ;);)


javim utiske
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

LSD je napisao(la):
539849_453526001333688_1577407178_n.jpg



vidjam ga redovno i sutra navece zagovorena voznja u njemu :D ;);)


javim utiske

Jel to neki Afganistanac ? :D
Auto za kuliranje. Vidio prosle godine jedan crni u Budimpesti. Pojava
 
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

jucer ga vidio na djelu,ovi s motorima nek ne izlaze na cestu,dok se covjek ne vrati u dijasporu :lol:
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Ovog sto je LSD stavio, kraj njega bio neki stariji tamni covjek vozi i zena sa njim :icon_biggrin: koji su motori u ovim autima? Dobro huce :icon_biggrin:
 

LSD

Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Plymouth Prowler jbg ne sjecam se tacno kako covjek rece al znam da je sestak i negdje oko 250+ KS
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Al sam danas zabalio bio kada prode mustang glavnim putem na Otoci.
Samaro sam se 5 minuta da se uvjerim da nesanjam.

Slican je kao na ovoj slici.
ford-mustang-03.jpg


Nisam bas dobro vidio registracije jer su male, a jos u prolazu naisao al koliko sam vidio mislim da su nase nisam bas siguran.
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Nema tablica na njoj. Pretpostavljam da su Njemacke. U vlasnistvu covjeka iz Sirokog.
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

I ja sreo u TZ ovo cudo od kojeg je LSD objavio fotke :icon_eek: bas pojava , izgubi se covjek kad vidis da ti ide u susret :D za kuliranje drama :icon_smile::cool:
 
Top