Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

chrysler 300c prije par dana bio u Srebreniku. predobar

:icon_eek:chrysler 300c prije par dana bio u Srebreniku. predobar :icon_eek:
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

danas sls smedji il tako neka boja u tz,cini mi se nase table,ne slikah ga jbg
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

phantom je napisao(la):
@ArminM to je taj misli sve se brzo odigralo :lol:

i mislio sam da je to taj auto, koliko znam jedini je u BiH, ako grijesim neka me neko ispravi.
vlasnik je jedan od brace Mujanovic iz Zavidovica
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

1M Prvi put ga vidjh uzivo i odusevljen sam ,jos je lijepsi nego na slikama,ljepotan,konacno lijep BMW :cool:

DSCF6195.jpg


Za sebe mogu reci da samo ne da ne gotivim Bavarce kao marku nego su mi izrazito antipaticni i jedino sto mi je lijepo iz citave njihove povijesti je nedostizni M1 (ali lijep mi je samo zato samo zato sto lici vise na Lamba ili Ferarija nego na BMW) i pokoja kocka koja nije usrana pretjeranim tuningom ,ali 1M mi je iznimka.Kompaktan,nabildan i zestok :icon_biggrin:
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Vidjeh veceras 911 novi, neka tamna boja. To jest prvo sam ga cuo, startao sa semafora, prva i pola druge brzine. Ja kontao motor po zvuku, vrti se brzo u pm, kad vidim dolazi auto :cool:
 

wkd

Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

nije jedini sls... ima jedan crveni sto vozi vlasnik HIFA-e, i ima jedan sivi, takodjer u Sa...

danas kod vijecnice Ford GT, oznake shelby-a 550 elenor, njemacke table i cipsova prijavnica iz Sa na sjedistu :lol:
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

wkd je napisao(la):
nije jedini sls... ima jedan crveni sto vozi vlasnik HIFA-e, i ima jedan sivi, takodjer u Sa...

danas kod vijecnice Ford GT, oznake shelby-a 550 elenor, njemacke table i cipsova prijavnica iz Sa na sjedistu :lol:

Taj Hifin je bio slupan i prodan je u Zivince popravljen sređen Kupac Isak Djug osim bjlog(crvenog) ima jos jednog sls-a smeđeg sivi tako nekako

http://www.pik.ba/artikal/2618146/sls-amg/
 
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Belmin1 je napisao(la):
wkd je napisao(la):
nije jedini sls... ima jedan crveni sto vozi vlasnik HIFA-e, i ima jedan sivi, takodjer u Sa...

danas kod vijecnice Ford GT, oznake shelby-a 550 elenor, njemacke table i cipsova prijavnica iz Sa na sjedistu :lol:

Taj Hifin je bio slupan i prodan je u Zivince popravljen sređen Kupac Isak Djug osim bjlog(crvenog) ima jos jednog sls-a smeđeg sivi tako nekako

http://www.pik.ba/artikal/2618146/sls-amg/

http://www.pik.ba/artikal/3560333/mercedes-benz-sls-amg/#detaljno

Po ovom oglasu imaju dva crvena u BiH, pise da nije onaj sto je slupan:lol:
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

nemoj pisati kad nisi upucen. nije slupan hifin, nego onaj iz tuzle tj kazu da je lik iz kladnja ili gdje vec nebitno. hifin je prvi u bih i jos uvijek se voza. taj slupani je uradjen i presvucen bijelom folijom i prodavao se, a lik je sebi narucio novog (e sad nisam siguran jel to taj smedji sto se voza)...

PS: ovaj link sto je leta postavio je od gazde hife. nisam znao da ga prodaje, sta li ce novo uzeti ;) :D
 
Top