Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Nista cudno. Jedan covjek je ovamo imao otpad, kupovo lade, stojadine, yuge, fice i prodavao ih u arapske zemlje opcenito.
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

ima Almy bijelog porshea,al ne znam koji je,,,ono je neka limuzina,,cini se kao panamera,,vidjao sam ga par puta, al nisam prilazio da vidim sta je

kad je dosao tek bile neke zelene table na njemu
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

isti takav novi BMW 5 s M opremom vidjam u Sarajevu svaki dan, svarno je strasan ;)
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

i ja sam je vidio jedne prilike, stariji gospodin je vozio, na nasim tablama:cool::cool:
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

I ja sam je vidio u Zenici u Skodinom servisu, pa je onda jedan od radnika uzeo da je provoza! Za dlaku da mi starog zgazi, gasirao je po krugu i u rikverc po gasu i u sekundi ga profula! :icon_mad:
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Scaglietti u Travniku :icon_biggrin:
WXqsC.jpg
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Bio jedan i u Mostaru crveni...osobno meni jedan od ruznijih Fera... :icon_rolleyes:
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Ova kombinacija crno sa crnim felgama mu ne pristaje bas nesto... mozda je vrijeme za kakav novi modelcic skaljetija.
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Pa ne bas...Ja sam osobno vidjao dosta Passata B2 lubenicara i ovakve linije sa 4 vrata...ali sa 2 ne znam jesam li jednog ili nijednog vidio na cesti ;) To sto je uharan Boze moj ;)


Shto ste pobrisali sliku Passata ? Jel Mod nije dobro pogledao verziju, ili je prst bio brzi od ociju ? :icon_eek:
 
Top