Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Audi s4 ili rs4 b7 crni nisam dobro socio u prolazu iz pravca srebrenik-tuzla prije binga praona na desnu stranu , 2 rore nazad trougao oblik :icon_eek:
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

slika-22692-2011-10-1318029870-velika.jpg


slika-22692-2011-10-1318004492-velika.jpg


slika-22692-2011-10-1318019284-velika.jpg


ova se azbaha duze vremena vozi po Sreb. a nikako da je ulovim a prije sam pisao da je vidjena , i slucajno naleti na piku :cool:
 

rs6

Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

RS6Avant je napisao(la):
ova se azbaha duze vremena vozi po Sreb. a nikako da je ulovim a prije sam pisao da je vidjena , i slucajno naleti na piku :cool:

to ti je S6 od turcina LEVENT sto drzi, doduse nije pravi S, 3.0 benz motor u njemu .... klasika...
 

rs6

Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

RS6Avant je napisao(la):
jel to 100 % ili si cuo rekla kazala ??

jer prodaje ga na piku u opisu stoji 4.2
TU
:cool:

pa siguran sam jedno 90 % posto ga je jaran vozio,
a 4.2 nije 100 % ne znam da li si im'o priliku cut ovakvog 4.2 kako grmi :D
a ovaj se ne cuje ono normala zvuk ....

de postavi link od njega da bas vidim nesto .....
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Brabus Smart Roadster V6 Bi Turbo ima Brabusov znas sa lijeve strane gepeka :D

http://www.carspotting.de/userfiles/398/Brabus-Smart-Roadster-Brabus_4909.jpg
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

GaRGa je napisao(la):
Brabus Smart Roadster V6 Bi Turbo ima Brabusov znas sa lijeve strane gepeka :D

http://www.carspotting.de/userfiles/398/Brabus-Smart-Roadster-Brabus_4909.jpg



U svakom slucaju auto koje se ne vidja na nasim cestama svaki dan.
 

LSD

Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

RS6Avant je napisao(la):
Audi s4 ili rs4 b7 crni nisam dobro socio u prolazu iz pravca srebrenik-tuzla prije binga praona na desnu stranu , 2 rore nazad trougao oblik :icon_eek:

:cool::cool::cool::cool::cool:

vidjao ga i ja par dana CH table :D
 
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

rs6 je napisao(la):
RS6Avant je napisao(la):
ova se azbaha duze vremena vozi po Sreb. a nikako da je ulovim a prije sam pisao da je vidjena , i slucajno naleti na piku :cool:

to ti je S6 od turcina LEVENT sto drzi, doduse nije pravi S, 3.0 benz motor u njemu .... klasika...

haha,sutra vam mozda slikam kod lika iz par sela(ivan) voza lik S6 avanta,crni sa cetiri rore nazad..ja se shebo kad sam vidio da izmedju klijesta na prednjim diskovima i 19" felge nemoze ni prst stati,ogromni diskovi naprijed,haha
Kod momka radim.Taj momak kaze da mu je S6 jak oko 500Ks,ali mu je on za porodicno putovanje,za zabavu ima drugih auta :icon_eek:

PS: prica kako su ga na autoputu ulovili u prekoracenju i dobio kaznu od 500Eura,citiram ga:
"kada sam vidio rotaciju na autu koje preticem udario sam po kocnici,i srecom su me uhvatili sa 230km/h na radaru..."
na pitanje zasto si uopste stajao je bilo:
"jebiga,moram preko granice a u 3h ujutru ih ima na svakih 10km,tako da bi me upratili kad tad jer sam jedino auto na putu bio"
 
Top