Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Član
Sinoc u gradu, prvo cujem da rezi nesto, kad par minuta kasnije pored mene proljece Maserati Granturismo na nasim tablicama. Pokusao sam ga stici da ga uslikam ali mi nije poslo za rukom :lol:

maserati_granturismo_s_wallpaper-normal.jpg


Izgleda identicno kao ovaj sa slike, ako ga vidim opet potrudicu se da ga uslikam ;)

Sinoc u gradu, prvo cujem da rezi nesto, kad par minuta kasnije pored mene proljece Maserati Granturismo na nasim tablicama. Pokusao sam ga stici da ga uslikam ali mi nije poslo za rukom :lol:

Convex_D704_Maserati_Granturismo_Gloss_Black_22_6.jpg


Izgleda identicno kao ovaj sa slike, ako ga vidim opet potrudicu se da ga uslikam ;)
 
Član
imam ja sliku negdje, momak izlazi u Fejs, bude auto gore parkiran, brutalan je

VR6Boki je napisao(la):
Uslikaj to bolje kad dodje, krasan auto. Koliko vidim Evo verzija :cool:

jeste jeste, evo verzija. Ovo sam bacio par slika u Italiji, bit ce mozda i video neki, ja sam imao cast da provozam par krugova, ima momak instaliranu kameru kojom snima voznju, morat cemo trazit neki kvalitetan snimak, sigurno ga ima, jer voli brdo i gas u podu:cool::cool:
 
BHT Ovisnik
u Mostaru ima ovaj bijeli maserati,vec mi i dopizdio:D mada mu je zvuk:cool:

al danas vidim ide nesto brutalno siroko u suprot na magistrali, boja trula visnja, gledam sta je sta je kad ferrari california i to boja trula visnja,kako brutalan samo:icon_eek: mislim da su svicerske tablice,kako je isao u suprot nisam mogao uslikati,al mislio sam se okrenuti na magistrali i baciti đir za njim,cisto ako ga stisne da ga malo cujem:cool:
 
Član
Neko mi je izbrisao post ...


Ferrari bijele boje F430 Spider u Sanskom Mostu vidjen ovih dana pred prvi maj ... Slovenske tablice ...

Nazalost sramota je slikati pred 200 ljudi koji sjede normalno tako da nemam slika ali ganjam po fb jel iko uslikao a i momak koji vozi je neki stipsa neskida oci s auta
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Maserati voze neki momci sa Pala , inace vikendom uvijek bude parkiran ispred hotela Europe - Sarajevo pa mozes slikati

i ja sam tako prvo cuo, ali kazu da ga vozi Baftir, najstariji sin vlasnika buregdzinice Bosna
 
Top