Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

3Jvp.jpg
 
Član
ovo bmw GT?? ja sam ga dva-tri puta vidjao u vogosci na stranim tablama

danas vidjoh bijelog porshea kabrio, na labudici pred asa autom, krov prekriven nekom bjelom zastitom. cak su mu i felge prekrivene bijelim zastitnim celofanom. unutra na sjedistima isto zastita. nazad neki spojeler. pretpostavljam da je neki novi model. nezz koji je tacno, cini mi se da je nazad pisalo Porshe i 911 ispod, ako je moguce. mozda i grijesim halalite, nabrzaka je bilo :icon_biggrin:
 
Član
znam da je i GT k'o mrcina nazad, a nisam nesto posebno upucen u bmw-ove model :D

sad kad pogledam sliku na netu i uporedim, vidi se znacajna razlika, meni je u sjecanju ostao slican ovome :icon_biggrin:
 
I to sto Nexus kaze:)
GT-a ili volis ili ne....

Mada kada se uzme kod GT-a Alpine bijela boja, 20", i M-Paket...eh onda bih vas pitao je li ne valja, heheh
 
Član
adnan1000, ovaj M6 je bio kod nas neko vrijeme...

Ima i novi BMW serije 6, ne funkcionišu raskrsnice kada naiđe, svi se automatski zaustavljaju i čude se :lol:
 
Član
nije jos u BiH ali momak stize na moju svadbu tako da ce se moci vidjeti i ovo auto na bh cestama jedno desetak dana, 69ti primjerak po redu. U izuzetnom stanju, auto je prosto nov vjerujte mi

47819710201053116638518.jpg
[/img]

47819710201053116638518.th.jpg
[/URL][/img]

90301910201053119638593.th.jpg
[/URL][/img]
 
Top