yugo by dado

yugo by dado

evo danas se malo radilo (zezalo) posto je stigo novi motor za auto iz klase hobby komplet uradjen nanovo pa mi palo na pamet da napravim i occ (oil catch can) , napravijo sam ga od 1.2mm debljine lima podsincani sa unutrasnjom mrezicom inox i ofarbano sa ekstra bojom u prahu stavijo sam i indikator nivoa ulja da znam kad da ispraznim occ jer mu je kapacitet od prilike 1 litara

evo i koja slika



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
@zlajaaa -
sto se tice auta motor i ostatak sve nanovo preslozeno i uradjeno ove zime sad malo se vozika ovako pa onda dobro stelanje

karateritike evo nesto nabrzaka da ne nabrajam sve ima toga uff

motor 1.6 komplet odradjen nanovo i sve olaksano radilica zamajac glava ventili izbusena i stavljijo najvece ventile sto su mogli da stanu gore bregasta 306 stepeni sa karburatorima dellorto 40ke reparirane nanovo sve i na njima izduvna grana 4221 mjenjac 13-53 sa skracenjima i uradjenim caurama i naravno polirane pumpa za gorivo niski pritisak od minimotisa ovjes napred stelujuci amorti u visinu i tvrdocu nazad kamionski gibanj i amorti tvrdo punjeni kocni sistem ojacan letva volana skracenja i ubacene duple caure .to je to imam pistai sta sat vremena koliko je tu stavri nabudzeno fakticki jako sve sto se moglo

@ saleee - nije ovo mali n on je otiginal auto mehanikom 1.1 a ovo je u drugoj kasi vozeno a nemam u planu nista voziti u vezi trka samo za sebe ono da se nadje a vidjecu stacu jos sa tim autom jer bijeli yugo mi se ne prodaje
 
Član
opaaa Srdjanov jugisa zavrsio kod tebe..neka je sa srecom i da posluzi :cool::cool:

a ekstra si odradio "oil catch can" ;)

svakim danom mi se sve vise i vise svidja :icon_biggrin:
 
@pukim48- hvala a trudi se sto bolje moze da ispane mi svaki auto a srdjin yugo da kod mene je da al neznam jos koliko mislimd a ide dalje
 
znam roki al sad je auto odradjeno motor i sve uz da vidis sad kako ide a malo cu i ja tu moje skole da ubacim pace valjda nesto da ispane :D
 
evo malo da se javim ovi dana bijo na godisnjem lepo vreme pa se i yugo istero vani napravljeno za 4 dana vise od 1000km ja vise nego zadovoljan usput sam se naso sa par prijatelja




 
danas mi doso drug na rostilj i posle poklona felni oz niki dao mi i ovo

karbovi dellorto blizanci 40 dhla sa kucistem filtera od aluminiuma










u ponedeljak idu na reparaciju
 
Član
Pa koje ćeš sad stavljati te il tj. šta je s onima što si prije uzeo,
mažda ima kupac ako su na prodaju...;)
 
Top