VW vs HONDA

VW vs HONDA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Astra je napisao(la):
Kad se budete vozili u novoj toyoti bilo kojoj javite sta ona ima od elektronike, ja se vozo i sluso od iskusnijih ljudi daleko od vas NFS tunera sto vozite auta samo na igricama, ili jednom u godini sjednete na volan..

Od novih Toyota vozio Aygo, Auris, Avensis, Corollu Sedan, Corollu Verso, Rav 4, Land Cruiser i Yaris. I sta im fali od elektronike? :icon_rolleyes:
 
Astra je napisao(la):
samo njemacko auto, hondu ostavljam onima u china shopovima.. Neko rece malo se kvare japanci, zato sto nemaju nikakve elektronike eto zasto, to je opce poznato...dok kod novijih njem. auto je sve ele.

Ti si izgleda orijentisan za ovakve provale inače :D očito nisi upoznao japance nikad pa valjaš ovakve gluposti :icon_rolleyes:
 
hard tu biliv mi sohos koja izvala, hehehe cuj nemaju elktronike....
i jest tacno je da se manje kvare i to puuuuuuno manje


NFS Cuner:D:D:D
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Astra je napisao(la):
samo njemacko auto, hondu ostavljam onima u china shopovima.. Neko rece malo se kvare japanci, zato sto nemaju nikakve elektronike eto zasto, to je opce poznato...dok kod novijih njem. auto je sve ele.

Ti si najsmijesniji i najneupuceniji lik na forumu,al stvarno,sto znas bubnut to niko ne zna

hahah decko je uvijek imao postove da nepovjerujes i jos uvijek ih ima :D

Astra je napisao(la):
Kad se budete vozili u novoj toyoti bilo kojoj javite sta ona ima od elektronike, ja se vozo i sluso od iskusnijih ljudi daleko od vas NFS tunera sto vozite auta samo na igricama, ili jednom u godini sjednete na volan..

hahaha hjoooj lik je komedija...daj nam jos postova, popravis mi dan :lol::lol:
 
Član
nodiash je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
Astra je napisao(la):
samo njemacko auto, hondu ostavljam onima u china shopovima.. Neko rece malo se kvare japanci, zato sto nemaju nikakve elektronike eto zasto, to je opce poznato...dok kod novijih njem. auto je sve ele.

Ti si najsmijesniji i najneupuceniji lik na forumu,al stvarno,sto znas bubnut to niko ne zna

hahah decko je uvijek imao postove da nepovjerujes i jos uvijek ih ima :D

Astra je napisao(la):
Kad se budete vozili u novoj toyoti bilo kojoj javite sta ona ima od elektronike, ja se vozo i sluso od iskusnijih ljudi daleko od vas NFS tunera sto vozite auta samo na igricama, ili jednom u godini sjednete na volan..

hahaha hjoooj lik je komedija...daj nam jos postova, popravis mi dan :lol::lol:


Oplako sam:smajli16::smajli16::smajli16:

Btw imao sam 2 civica nikad problema a kod kolege mi je na predjenih 120tkm pukla klipnjaca ko ledenica i evo rezultata


U servisu se iscudjavali,kazu ovo se jos nije desilo sa hondom:D
 
Astra je napisao(la):
samo njemacko auto, hondu ostavljam onima u china shopovima.. Neko rece malo se kvare japanci, zato sto nemaju nikakve elektronike eto zasto, to je opce poznato...dok kod novijih njem. auto je sve ele.
Jao strucnjaka majko mila...
Cuj nemaju elektronike, pa japanci su u tome najbolji, da se imalo raumijes, znao bi, zamisli Mazdu 626 iz 83' godine, sa klimom, grijanjem sjedista, el. staklima, i jos raznim nekim el. pomogalima, vozana dobar dio svog vijeka po BIH putevima i sve radi to od te elektronike, uz to jos i nikad mehanickih kvarova nije imala, a kvalitetom limarije bi se postidio i Audi, doso covjek u servis da ulje zamjeni, nista drugo i ne radi na njoj...
 
Astra je napisao(la):
samo njemacko auto, hondu ostavljam onima u china shopovima.. Neko rece malo se kvare japanci, zato sto nemaju nikakve elektronike eto zasto, to je opce poznato...dok kod novijih njem. auto je sve ele.

hahahahaha, sta rece pa ziv osta.
 
Član
Astra je napisao(la):
samo njemacko auto, hondu ostavljam onima u china shopovima.. Neko rece malo se kvare japanci, zato sto nemaju nikakve elektronike eto zasto, to je opce poznato...dok kod novijih njem. auto je sve ele.

:icon_rolleyes: koliko ja znam honda je japansko auto, a ne kinesko :icon_eek: :icon_biggrin:
 
SašaCRX je napisao(la):
Astra je napisao(la):
samo njemacko auto, hondu ostavljam onima u china shopovima.. Neko rece malo se kvare japanci, zato sto nemaju nikakve elektronike eto zasto, to je opce poznato...dok kod novijih njem. auto je sve ele.

:icon_rolleyes: koliko ja znam honda je japansko auto, a ne kinesko :icon_eek: :icon_biggrin:

Valjda je covjek mislio uopste zajedno na te "male zute" hehe
 
Član
almir_gr je napisao(la):
SašaCRX je napisao(la):
Astra je napisao(la):
samo njemacko auto, hondu ostavljam onima u china shopovima.. Neko rece malo se kvare japanci, zato sto nemaju nikakve elektronike eto zasto, to je opce poznato...dok kod novijih njem. auto je sve ele.

:icon_rolleyes: koliko ja znam honda je japansko auto, a ne kinesko :icon_eek: :icon_biggrin:

Valjda je covjek mislio uopste zajedno na te "male zute" hehe

Ma taj ne misli nego samo lupa...
 
Član
kao ljudi, japanci i kinezi se razlikuju kao nebo i zemlja, samo sto lice, ostalo im je sve kontra :)))

:icon_exclaim: i sto se mene tice, VW nikada nece biti kao HONDA :))))
 
Član
Kad imas HONDU i zenu mozes natjerat na svasto ....:cool:;)

[attachment=26566]

Gle kako je cijene :icon_smile:

:lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top