VW Golf V 1.9 TDI

VW Golf V 1.9 TDI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Hvala.
Nisu ostre, nema veze ako spadne na proljece cu ponovo farbati :D
Evo kako je kod mene, i na svim stranama, i naprijed i nazad i na štekama se na ovim ivicama guli, pitah lakirera, on kaže da ide neka posebna traka, da ne bi boja otpadala. Inače radio sam i retrovizor sam, i nigdje nije ništa otpalo. Niti je igdje sa lajsni ili šteka, sem na ovim rubovima. Džaba se mučio :D Valjda u tebe ne bude tako.

 
Član
Evo kako je kod mene, i na svim stranama, i naprijed i nazad i na štekama se na ovim ivicama guli, pitah lakirera, on kaže da ide neka posebna traka, da ne bi boja otpadala. Inače radio sam i retrovizor sam, i nigdje nije ništa otpalo. Niti je igdje sa lajsni ili šteka, sem na ovim rubovima. Džaba se mučio :D Valjda u tebe ne bude tako.



jbga vidjet cu kad krene zima, uzeo sam Primer za plastiku pa posle fino bojom pa lak, ne bi trebalo spast al ako bude valja ponovo sve.. mozda se pocne guliti na mjestima kad sam skidao novine pa i boje povuklo malo jedino to
 
Član
inace ako se ide lakirat, najbolje je narucit u servisu tvornicki grundirane lajsne odnosno pripremljene za lakiranje. na njih ide samo baza i lak i gotovo.

a otpast nece nikad
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top