VW Golf V 1.9 TDI

VW Golf V 1.9 TDI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
mensecini da sam te vidio juce prekjuce kod zdk,lijep golf

moze bit.. tu sam bio na putu ondje drugu stalo auto heh

aServis je napisao(la):
Da ti kaže oko sokolovo :) kod zatamljivanja štopova imaš 2 linije ispod onih krugova koji se isto ne farbaju da bi bilo neš kao na oem :)

Samo polako, može se ulupat para kviko hoš :)

jbga gotovo sad hehe..al hajde samo neka nije ono standarno ;)
da se bar malo razlikuje od ostalih petica jer ih ima kijamet jos pogotovo ovih sivih :D
 
Član
sad neke -35 opruge baril -40 jer ioank ne padne kolko pise neg cm manje

zadnje lampe,sa kojom markom si radio? i jesi stavio bezbojni gore?
 
Član
mariodrag je napisao(la):
sad neke -35 opruge baril -40 jer ioank ne padne kolko pise neg cm manje

zadnje lampe,sa kojom markom si radio? i jesi stavio bezbojni gore?

stopove sam uradio sa onim RenCo transparentni spray.. 3 puta presao

soffa je napisao(la):
lijepo si kreno de nam slika jos od stopki...;)

bice dok uslikam.. nikako da uganjam vremena ... kuca poso poso kuca.. jedan vikend moram se nakanit oprat fino sve i uslikat ;)
 
Član
Dobar golf pravo .... felge bas na mjestu stopovi finoo uradjeni.. Po mom misljenju bi ga trebalo spustit I folije staviti ali samo 5 % vidljivosti .. i onda bi bio bas prava masina i naravno ako se ima para cipovati golfa ...
 
Član
MuMa je napisao(la):
Dobar golf pravo .... felge bas na mjestu stopovi finoo uradjeni.. Po mom misljenju bi ga trebalo spustit I folije staviti ali samo 5 % vidljivosti .. i onda bi bio bas prava masina i naravno ako se ima para cipovati golfa ...

imaju folije ;) ali za spustanje to jos ne znam jer su putevi krsh..jos i ovih par lezecih po tuzli ima.. a chip mozda bude uskoro ;)
 
Član
Možeš spustiti neće ti praviti neki problem, takođe ni ležeći policajci...al ja ima od edišina spojelr pa sam još niži, mada je plastika od kartera koji cm niža...al pazim neverem se na ivičnjake, kod parkiranja isto da lipom ne zakačim onaj završni ivičnjak jel sam niži od njega...recimo kod servisa viba nemogu ući uz ono brdo...

Uglavnom na granici sam što se tiče spuštanja, da se spustim još imao bi problema sigurno, zimi sam grtalica u selu, koliko ima prednosti toliko ima i nedostataka...nije to džaba stockom dignuto tako...pa eto razmisli malo o tome..
 
Član
aServis je napisao(la):
Možeš spustiti neće ti praviti neki problem, takođe ni ležeći policajci...al ja ima od edišina spojelr pa sam još niži, mada je plastika od kartera koji cm niža...al pazim neverem se na ivičnjake, kod parkiranja isto da lipom ne zakačim onaj završni ivičnjak jel sam niži od njega...recimo kod servisa viba nemogu ući uz ono brdo...

Uglavnom na granici sam što se tiče spuštanja, da se spustim još imao bi problema sigurno, zimi sam grtalica u selu, koliko ima prednosti toliko ima i nedostataka...nije to džaba stockom dignuto tako...pa eto razmisli malo o tome..
kontao sam malo spustiti samo d ane bude voliki razmak izmedju gume i blatobrana.. ovako je ko jarac :)

al vidjet cu jos dok dodju branici i pragovi ;)
 
Član
soffa je napisao(la):
lijepo si kreno de nam slika jos od stopki...;)

evo jos par slikica stopki ;)

IMGP2291.jpg


IMGP2293.jpg


IMGP2295.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top