VW Golf Slike felgica 9jx16 :)

VW Golf Slike felgica 9jx16 :)

Član
RE: VW Golf SAVJET ZA FELGE :)

George je napisao(la):
ako je to taj golf skidaj mu felge i audijeve ručke

isplatnije mi kupiti vrata od audija i skinut s njih, nego ovom skinut ove i navarit stare :D

lhasa_green_beast je napisao(la):
Ove idu na one borbet i steffan. Ljepse mu stoje super turismo sto su na njemu sada. :icon_confused: barem meni.

ma one su trkacKe :D nije to moja nafaka, jebga, imao sam drugaciju zamisao s njima ;)
 
Član
RE: VW Golf SAVJET ZA FELGE :)

funky vidio si,sam primjer ti je bily-eva masina dok je bila na 16-skama,i to 9j nazad u mrtvom podu da je duja i po ravnom strugala,stoga skraceno receno uzimaj to ispoliraj ofarbaj u neku ludu boju tipa neon green i uzivaj ;)
 
Član
RE: VW Golf SAVJET ZA FELGE :)

po mom mišljenju nisu nesto ove gore felge, moze se naci boljih, a i nisu 16" ke za dvojke, ti to auto vozaš redovno nije samo show car
 
Član
RE: VW Golf SAVJET ZA FELGE :)

ma ja to samo tako rekao :icon_smile: fele su mi moćne pravo prvi ih put vidim... a ručke ako nisi stavio svakako meći ;)
 
Član
RE: VW Golf SAVJET ZA FELGE :)

George je napisao(la):
ma ja to samo tako rekao :icon_smile: fele su mi moćne pravo prvi ih put vidim... a ručke ako nisi stavio svakako meći ;)

to ce cekati bolje finansijske dane :D
Chuza, koja je to boja ? :D
 
RE: VW Golf SAVJET ZA FELGE :)

fine felge, zadnje su sigurno 9J a prednje 7.5 ili 8J i ne razmisljaj puno, osijedices nego uzimaj to :lol::lol:
 
Član
RE: VW Golf SAVJET ZA FELGE :)

a to su te :icon_smile: nisu lose, mislim da bi fino legle, ak nista vidi da probas :cool:
 
Legend
RE: VW Golf SAVJET ZA FELGE :)

zadnje vjerovatno 9 sa malim et-om

dobro izgledaju druze , al 16 na mk2 mora duboko pod obrvu inace bude bas previsoka , samo naprijed ;)
 
Član
RE: VW Golf SAVJET ZA FELGE :)

felge su ekstra stvarno ali ja iskreno nebi nikad 16 stavio jer mi auto djeluje bas visoko
 
Top