VW Golf Slike felgica 9jx16 :)

VW Golf Slike felgica 9jx16 :)

Član
Kao sto vecina zna, oggyev golf je promjenio ime vlasnika, naime prvo auto da je na meni, stari svoje, ja svoje :) ...
Neki kazu da vise ne lici na tog golfa, mada je meni skoro isti...
Stavio sam masku bez znaka i kristalne farove sa krizevima, felge sa svog starog golfa i jos nekih detalja unutra...
31082010644.jpg

U potrazi sam za nekim old skul felgicama, fire and ice bi dobro sjele, bbsice ili nesto, i mislim da ce to biti to... Ne vjerujem da cu ista vise cackat..
Jedino ako nesto uspijem skontati za chrom chize oko maske i karambolki, ili cu crvene na kraju odraditi... :)
 
RE: VW Mk2

dobar golf gledo sam ga uzivo dobro je ofarban mislim uz par poteza da bi bio kult neke old felgice itd i nema dalje
 
Član
RE: VW Mk2

oggy chuner utopio duju :D
fin golf,jos na onim centra felgama,extra,trbao bi ti ono sebi zbavit i klasika
 
Legend
RE: VW Mk2

ovaj golf je najljepsi moguci bio na onom setupu kako je alen to bio odradio, americki branici sa chrome cizama, 2 fara sa chrome znakom, cak su mu i one centre cucale nenormalno..

jos nazad da su bile crno/crvene ili cak obicne stope, mislim da bi bilo to to (jer su i naprijed zmigavci bili zuti..)

da je moj, ja bih mu jos zaganjao negdje od onih meksickih golfova kockaste farove (male) i zadrzao masku za znakom, to bi bilo po meni idealno..

sad je tvoj, ti mozes da radis sa njim sta hoces.. samo nadam se da na ovog nece ici plave diode,chunerski volani i tako te neke stvari.. mislim da ni maska bez znaka nije to to, ali Boze moj , svak ima svoj ukus..

svakako da si kupio dobar auto.. i nek te dobro sluzi..
 
Top