VW Golf Slike felgica 9jx16 :)

VW Golf Slike felgica 9jx16 :)

Član
RE: VW Mk2

264897_10150245988953532_522243531_7232411_2326371_n.jpg


263467_10150245990743532_522243531_7232440_2505381_n.jpg


26162920095085122431079.jpg


Hvala Tariku za slike, dobre su :)
AK 69, i vama hvala :)
 
Početnik
RE: VolksWagen Golf 19E :)

Sire felge ti moramo naci obavezno (prosirimo celicare) i jos ga u pod zakucat...enterijer sredi po ps..motorni prostor isto.. ;)

ili imas varijantu da kupis poliestera i zajebes old school, napravis brdo neskladnih spojlera i lakiras u dvije boje, recimo narandzastu i ljubicastu, petokrake stavis a i njih isto lakiras u neku trecu boju, unutra svega nabacaj, samo ostavi mjesta da sjedes....ako vec mislis na stajling, ha ya :D
 
Član
RE: VolksWagen Golf 19E :)

jel ovo malo otvoren da se prozraci :icon_question: :D

@oggy :lol: fele onda naravno u pink, hahaha, i eto za stayling bodova brdo:p
 
Član
RE: VolksWagen Golf 19E :)

Oggy prno u njemu, ne mozes ostat ba :D Sve sam otvorio :D
ps. Limpi, jebo li te pink :D
hvala Enese ;)
A ti oggy kad dodjes, vakat servis radit :D
 
Legend
RE: VolksWagen Golf 19E :)

Oggy je napisao(la):
Sire felge ti moramo naci obavezno (prosirimo celicare) i jos ga u pod zakucat...enterijer sredi po ps..motorni prostor isto.. ;)

ili imas varijantu da kupis poliestera i zajebes old school, napravis brdo neskladnih spojlera i lakiras u dvije boje, recimo narandzastu i ljubicastu, petokrake stavis a i njih isto lakiras u neku trecu boju, unutra svega nabacaj, samo ostavi mjesta da sjedes....ako vec mislis na stajling, ha ya :D

zaboravio si neonke i plave pozicije na prskalicama i u farovima :D
 
Legend
RE: VolksWagen Golf 19E :)

beze ti auto... :icon_confused: ...jedino je dobro to sto imas licnog sofera... :lol:
 
Član
RE: VolksWagen Golf 19E :)

Liga je napisao(la):
beze ti auto... :icon_confused: ...jedino je dobro to sto imas licnog sofera... :lol:

ooo kako je, kako je :D zar je ova tema jos otkljucana :D sofer vozi ko veliki :p
 
RE: VolksWagen Golf 19E :)

evo da i ja komentiram koliko su te poceli napadati na samom pocetku mislim da sada vecini ispadaju oci ljepo i nista drugo svaka cast ;)
 
Član
RE: VolksWagen Golf 19E :)

@silvia_turbo, emsho21, S65-///AMG, Mirza-GTI - hvala ;)
A evo nekad mi pravo mrsko apdejtovat, al' sad cekam bojler da se ugrije pa mi dosadno :D
nesto sam malo cacko oko auta :D
slike su lose, drhtale mi ruke :lol:
malo karbona:



rucica od mk4 sa kozom:
malo je auto prljavo, jer je radno ovih dana :icon_biggrin:



zadnji diskovi od GTI-a se pakuju na most od VR-a sa balans stangom :icon_biggrin:

ovo cu sve restaurirat, ofarbati fino, promjeniti selene, diskove, plocice, da bude cakum pakum, pa onda postaviti na auto..



i onda napokon ja i mr. Liga nadjemo americku karambolku i kupimo :) sad ima svako svoju (on ima dvije :icon_evil::lol::lol:)
bice za koji dan ljepse slike, po danu :icon_biggrin:



do kuckanja ;)
 
Legend
RE: VolksWagen Golf 19E :)

dobro si napisao ovo za klijesta, obavezno uradi reparaciju prije postavljanja, da te ne peglaju ti diskovi, znas i sam koji je problem ;)
 
Top