VW Golf mk V by Dado

VW Golf mk V by Dado

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
petica je unutra fina pravo, posebno tebi sada sa ovim 2din playerom, uklopio se fino nema govora, samo mi te sijalice zasmetase momacki. I volan kad ubacis bit ce ljepse puno, mada ja se ne bi zalio ni da imam ovakav;)
 
@ArminM - a gle druze na slikama nije nesto enterier ok pokusavao sam da slikam svakako i ne ispane fino uzivo je bas dosta al dosta bolje vidjeli su neki momci fa foruma auto uzivo i po danu i po noci druga je bas prica , jos kad ubacim i ekrane na nasklonjace za glavu onda ce jos ljepse izgledati
 
Član
ja te ekrane u naslonjac sjedista ne bih ubacivao,al eto, ti kako hoces, tvoj je auto svakako;)
 
malo i ja da osvjezim temu nista narocito na autu nije radjeno osim diskova napred i plocica na sva 4 tocka malo pipkako po mapi da ulazi kasnije turbo u funkciju radi stare po gradu kad ide da se ne cuje puno pop off ventil.


danas malo sa drugarom na kafi bili pa opalili i koju sliku



 
uhh druze ne idem na te strane bas nikad a u bosnu ove godine taj golf je sam 2ili 3 put je doso inace vozim druga auta
 
malo da se javim i ovdje na ovoj temi nista narocito nije radjeno na autu osim zamjene sofer sajbe u ponedeljak ima malu pukotinu od 6mm pa sam je zamijeno da se ne zezam oko popravke sutra mijenjam ulje sve filtere ova zima ucaparila pa reko red bi bilo i filter nafte zamijeniti
 
@dario20- nene sa vanjske sa vanjske strane se samo uzmu simenzije da se isijece i onda se stavlja iznutra to je folija za stakla normalna 35%
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top