VW Golf mk V by Dado

VW Golf mk V by Dado

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
hehe druze jest da u mene je 1.9 al to je samo mozda u papirima kao prvo a drugo ako nevjerujes da je tako bilo ja ti tu nemogu nista pomoci neke osobe sa ovog foruma poznaju moj auto i vidjeli su ga kako ide a ja ne pricam sam da imam chip i turbo to je u nekom smislu mi izreka al svako ima svoje boze moj tako da sto mi kazu pojedini i ne fermam puno samo se malo :lol: a tesko ces me vidjeti u sarajevu ili na nasim putevima jer auto se vise ne vozi toliko kako nekad u pokretu je sam vikendom ponekad i to po itali a kad sam u bosni vozim yuga jer mi je zanimljivije
 
Član
dragi playboy:lol::lol::lol::lol:, haha boze sacuvaj, dado sto krijes sta si radio na autu, slobodno reci,mozda bi mnogi posli tvojim stopama, bilo bi pravo zanimljivo otresat gti-a sa tdi-em. evo ima bucky gti cetvorku, potjeraj se s njim, ako ga otreses ev ti sta hoces
 
copy?paste ackranshaft:lol:
pa nije za javnost samo zato sto sam olozijo brdo para na motor da izvucen max konja vise nemoze da da motor osim ako ne uradim nitro a i to je u planu. ja se ne ljutim samo kazem da nije za javnost jer zadnji put kad sam objavijo na netu sta imam sve pod haubom u hrvackoj na granici su me drzali 2 i vise sata jer covjek koji me je pretresao je upisan na taj forum koji necu da navodim ime tako da sam reko od tad nikad vise ne pisem sta imam na motoru osim chipa i turbo. a sto odlazim sa ovog foruma je jedan sam razlog zato sto nikad ne ulazim tu. pozz
 
pa mozda jednog dana i uspjes al kad ga odlucim da prodam :D XD sala amo ikad sretnes na putu blicaj mi da stanem i ja ti pokazem :cool: nema sta da se vidi puno :icon_confused:
 
Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
copy?paste ackranshaft:lol:
pa nije za javnost samo zato sto sam olozijo brdo para na motor da izvucen max konja vise nemoze da da motor osim ako ne uradim nitro a i to je u planu. ja se ne ljutim samo kazem da nije za javnost jer zadnji put kad sam objavijo na netu sta imam sve pod haubom u hrvackoj na granici su me drzali 2 i vise sata jer covjek koji me je pretresao je upisan na taj forum koji necu da navodim ime tako da sam reko od tad nikad vise ne pisem sta imam na motoru osim chipa i turbo. a sto odlazim sa ovog foruma je jedan sam razlog zato sto nikad ne ulazim tu. pozz

I tamo sam rekao, kažem i ovdje:

Ljudi, bomba je bačena, sagnite se, biće gelera.:D

Zašto predstavljaš auto ako nećeš da kažeš šta ima u njemu? Ako te već prate DB službe bivše Yuge, pripazi se da ti CIA i FBI nisu za petama zbog toga što imaš pod haubom. Kad je već toliko brz, javi se kad dođeš u Doboj, nabavićemo jednog GTI-ja, snimiti klip i sve će svima biti jasno. Do tad, bolje ti je da se okaneš ovog šupljiranja, ovde su malo stariji i pametniji ludi od tebe. NHF. Pozz.;)
 
evo danas mi stigo novi poklon pa rekog da ga postavim odmah








cita sve cd,dvd,2 usb , iphod , aux , sc kartice , gps karta , bluetooth za slusati muziku sa telefona i uz to se povezuje na telefon za poziv ima us ebi vec mikrofon i te zajebancije 65w x 4 6 cincova za pojacalo i jos mnogo mnogo tih zajebancija.
 
to znam ostalo mi je jos to i da sve uradim u karbonu u autu al sad mi se nadaju pare za airbeg nov da kupujem a da stavim volan bez toga necu da se zezam radje cekam jos malo i kupim od sirocco trokraki bar je onda fino za vidjeti :D
 
Član
imal ko da i meni pokloni ovakav 2din. Da li se skida display, to je prvo pitanje
drugo pitanje, sta ce ti ziv ne bio one crvene neonke dole pod nogama, neonke il sta je vec. fkt je to suvisan detalj, jebes volan pored toga, ja bih to prvo pocupao
 
@ArminM - hehe a to je malo poklon od staraca za malu promjenu u autu prate i oni modu :p sale malo al starci poklonili mi to cudo. drugi odgovor, to su led one lajsnice od 30cm crvene boje to se nekad uklapalo mi uz neonke veni sto sam imo na auto a stavljeno je sam radit toga kad sam imo na nocne okupe ocjena za bolje osvjetljenje i te gluposti , posto sam auto bijo pustijo kraju sto se tice estetike interesovo me motor sam i nisam to ni skido vise a sad polako se vracam i na estetiku pa ce na red da dodje i to . volan ce doci polako sam ako ne ide auto prije toga
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top