VW Corrado

VW Corrado

Legend
Lijep auto, i ja sam dojma da je grehota u corrada ubacit bilo kakvog dizela kao sto cole rece, nemoj me pogresno shvatit ali tako je.. Doduse, upravu si kad kazes da je bolje i to nego vozit sestaka na plin ili ga lerat jer ga ne mozes sipat (a rijetko ko moze na danasnjem vaktu..)
Sve u svemu, lijep auto..
 
Lijep auto, i ja sam dojma da je grehota u corrada ubacit bilo kakvog dizela kao sto cole rece, nemoj me pogresno shvatit ali tako je.. Doduse, upravu si kad kazes da je bolje i to nego vozit sestaka na plin ili ga lerat jer ga ne mozes sipat (a rijetko ko moze na danasnjem vaktu..)
Sve u svemu, lijep auto..
Ma noKe nemoj nam za dizela - baci'ćemo ti Bombu :D :D
 
Lijep auto, i ja sam dojma da je grehota u corrada ubacit bilo kakvog dizela kao sto cole rece, nemoj me pogresno shvatit ali tako je.. Doduse, upravu si kad kazes da je bolje i to nego vozit sestaka na plin ili ga lerat jer ga ne mozes sipat (a rijetko ko moze na danasnjem vaktu..)
Sve u svemu, lijep auto..

Hvala noKe..znas sve kako to ide...svi bi mi volili vrT da mozemo...ali jedna je stvar imati vikend auto za cejf,a drugo je voziti svaki dan + putovati na fax sedmicno 2-3 puta 200km ...tako da razumijes sigurno...nekazem da nebi,mozda nesto i bude u skorije vrijeme jer sad imam drugo auto za svaki dan...

Btw .felge su na prodaju idem na 17"
Nasao sam nesto "interesantno" pa cemo vidjeti..ako uspijem dogg


Hvala noKe a lagano jbg trudim se kako moze znas i sam kako to ide,onako realno razmisljajuci svi bi mi volili vrT...ali jedno je cuvati auto u garazi pa kulirati krug vikendom tad moze trositi i 40l a druga stvar je voziti svaki dan + putovati na fax sedmicno 2-3 puta 200km
Lijep auto, i ja sam dojma da je grehota u corrada ubacit bilo kakvog dizela kao sto cole rece, nemoj me pogresno shvatit ali tako je.. Doduse, upravu si kad kazes da je bolje i to nego vozit sestaka na plin ili ga lerat jer ga ne mozes sipat (a rijetko ko moze na danasnjem vaktu..)
Sve u svemu, lijep auto..
 
Top