VW Corrado

VW Corrado

Hvala :) bice danas i hauba lakirana,iskvrcana bila od kamenja..
Motor je 1.6td...maska bi sjela extra ali...... :D
Treba mi plastika sto drzi svjetlo i prekidac sibera...oko mjenjaca i rucne konzola..
masku sam ja narucio iz svicarske mi momak donio..eh a ovo "ali...." i mene cesto hebe hahaha ali sta ces, znas i sam kako je za dijelove od corrada, I SAM KAZES: "NEMA NIGDJE NISTA" .... a da ne spominjem ove stvari tipa konzola, oko rucice mjenjaca, oko svjetla i sibera :D ( sve ovo i ja cuvam sebi prije svega , no sve imam pa sad :D za razumnu cijenu "dušu prodajem" :D :D )
 
Doce i maska na red...jednog dana..nasao sam danas ove plastikice iznutra..ima li gdje staklo fara ili far..
Mozda se kasnije dogg i za tu masku,samo moras bolju cijenu napraviti :D
 
moj savjet :D nemoj samo da te "zajebu" i kazu da je je ljepsi bez zmigavaca pa da ih ukines..po meni rado bez zmigavaca je nesto poput sase matica :cool:
 
Stavljena hauba od vr6

CAM00231.jpg

I nabavljena lajsna preko farova matigg I nesto prekidaca unutra orginalni za farove,za nivelaciju farova itd....pa ce uskoro na farbanje hauba i lajsna....

Nes
 
Danas je malo postelana hauba (zazori) i namontirana lajsna preko farova..ostaje tako dok ne uhvatim vremena za lakiranje.

CAM00240.jpg

Skino sam i stakla sa zmigavaca ispolirao kuciste ofarbao u crno iznutra.treba samo jos zalijepiti stakla nazad
 
Član
opasno mi se svidja corrado, sjedista su legl bas dobro ko fabricka, sta je dalje u planu daj jos slika
 
Volio bi presvuci unutrasnjost planirao kozu,ali na ova sjedista sad bas i neide koza,mozda neka kombinaciha alkantare...polakirati ovih sitnica sto ima jos...i zamijeniti felge,ove su nekako vec isfurane,ako naleti schmidt th line ili rh zw1-2
 
Top