Voznja pod uticajem alkohola do 0.3 ?

Voznja pod uticajem alkohola do 0.3 ?

rs6

Član
GOLF TZ je napisao(la):
najveca glupost je sjesti za volan pod uticajem alkohola.. cim pitas koliko se smije imati odmah ces i pijan sjedati... ja samo znam da pocetnici ne smiju imati nikako...

al je fazon " ucicati " ova 0.3 :D gotov pa nemoguce :D
 
Član
znaci ja uopce nesmijem voziti uvijek mogu pedesetku puhnuti :( jbg ljeto je nisam od 4 mjeseca vode popio litar -dva i to sto se zagrcnem prilikom kupanja hahha
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
znaci ja uopce nesmijem voziti uvijek mogu pedesetku puhnuti :( jbg ljeto je nisam od 4 mjeseca vode popio litar -dva i to sto se zagrcnem prilikom kupanja hahha

hahahahahahahaha gigant :cool::cool:
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
najveca glupost je sjesti za volan pod uticajem alkohola.. cim pitas koliko se smije imati odmah ces i pijan sjedati... ja samo znam da pocetnici ne smiju imati nikako...

A jebemu opanak, pa nesmim ni pomorisat onda kad dobijem vozačku
Ništa, onda laganini u grad sa autom, iz grada pjehe:D
:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Ja sam par puta zbog alkohola i volana mogao glavu izgubiti i od tada aktivno ne pijem.:icon_rolleyes:
Pijem samo kada odem na odmor a to gledam da bude jedno 6 puta godisnje.:icon_smile::lol:
 
Član
Volan i alkohol NIKADA nisu isli zajedno ! Zakon dozvoljava 0,3 alkohola u krvi.
Ako hoces da pijes, nemoj da vozis, tako da bih ja zakonom zabranio i taj 0,3 u krvi.Onaj ko je dozivio sta pijan vozac moze da uradi, jasno mu je kao dan sve....Zakonom uvesti 0,0 alkohola u krvi je moj prijedlog.I trijezan kad sjedne covjek u auto, jednom nogom je u grobu a drugom u zatvoru, a kamoli pijan ili sto bi neki rekli " pa nisam imao vise od 0,3 u krvi " a to je isti hepek :D
 
Član
Nego vezano za temu u alkohol za volanom..
Slike od ljetos...
Alkohol, jako auto, strane tablice, ogranicenje 50km/h.
Trkanje u ponoc bez svjetala pri brzini >180km/h
2 mlada zivota izgubljena (nasli se na pogresnom mjestu u pogresno vrijeme), naravno glavnom krivcu nesrece nista nije bilo... To je samo 1 slucaj od bezbroj njih...
ke89j9.jpg
 
Naravno da nije pozeljno sjedati za volan u alkoholisanom stanju,nisam pocetnik ali cisto onako pitam da bar mogu popit ~jedno pice i lagano na ulicu...u takvim situacijama vozim iskljucivo polako,radi drugih i sebe..pozz
 
Član
darko111 je napisao(la):
Naravno da nije pozeljno sjedati za volan u alkoholisanom stanju,nisam pocetnik ali cisto onako pitam da bar mogu popit ~jedno pice i lagano na ulicu...u takvim situacijama vozim iskljucivo polako,radi drugih i sebe..pozz

Komsija. VOZIS-NE PIJES ili ti PIJES-NE VOZIS

Mnogo prosto....samo pogledaj oko sebe u Bijeljini koliko ljudi tako kaze kao ti " ma popicu samo jedno, dva tri pica...i vozicu polako " Za mene je to prava suplja prica i pravdanje pred samim sobom.Ako ti nije zao sebe i tvoje vozacke, ti popij i vozi a da li se pitas ko ce biti tamo sa druge strane?! Sjecas se prije nekoliko godina kad je onaj na motoru pokupio kod parka majku i dvoje djece, ili onih momaka sto poginuse u Trnovi nedavno...da ne nabrajam vise.Svaka kap alkohola usporava organizam, usporava reflekse, mijenja misli, pijanom covjeku je drama zaustaviti krvarenje itd....

Znaci, nemoj se, a ni svi ostali sa takvim mislima, pravdati recenicom tipa "popicu samo jedno pivo ili 03 ljutog ili casu vina i vozicu polako"

Probajte da ne pijete nikako dok vozite !!! Da nebi imali teme o vama u Crnim hronikama Saobracaja :icon_sad:
 
Član
Ja se smijem sa svima kladiti sad odma da cu pjan voziti svoje auto kuda god hocete i koliko god hocete i da necu napraviti nikakvo sranje.

A kad smo kod slika pjanih vozaca evo vam jedna od trijeznog valjda :

93234.jpg


Ne kazem da treba voziti pjan, nego kazem da ne treba svakom dati auto i vozacku bio on pjan ili trijezan.

Rekord mi je 2.4 promila u voznom stanju, za sad :D:D:D
 
Top