Voznja pod uticajem alkohola do 0.3 ?

Voznja pod uticajem alkohola do 0.3 ?

Član
OggyBoy je napisao(la):
E da mi je samo znati kako sam sinoć auto čitavo dovezao kući, POOOOOOJMA NEMAM!!! Sad imam jedno 2.5 promila i baš mi je fino. Vi bezalkoholičari ne popujte, pun mi vas je, kao da mi nismo svjesni šta radimo ako pijemo.

moj co'ek :cool:

ja odem sa autom, ubijem se k'o hajvan i neko me dovuce kuci, ako me ne dovuce, ja tu i spavam. sutradan odem po auto itd.
tako bilo sinoc, tako ce biti veceras :cool:
 
Član
zabio sam se autom u brdo na 180kmh tj. na toj brzini me iznijela krivina u 12 sati podne posao na kavu lagano nisam ni soka okusio a ne alkohola :D a kad se popije koja onda je laganica mjuza upaljena i chilanje 50-60 kapak. A rekord sta sam napuhao osobno je 3 i nesto kao suvozac i opet bio najprisebniji da dovezem ostalu trojicu kuci :D policajac mi dao da ih vratim kaze vidim ja da se ti dobro drzis hahaha.
Nije da to ponasanje branim i poticem ali glupo mi je kad netko tko inace nepije nista pametuje i kenja kao casa dvi ovo ono daj molim vas piva se uz dorucak pije i znaci onda nesmijes voziti cijeli dan LOL onda čeh nijedan nesmije uci u auto ako je stariji od 10 godina oni svi mrve one pilseve od 0do24
 
Član
Mislim da ce se svi sloziti kad si pjan i ne zuri ti se ima izuzetaka koji se osile kad se napiju al govorim od sebe ja vozim 30-40 eventualno 50 i znam da mogu u svaku krivinu uci tom brzinom i odreagirati pa makar mrtav pijan a kome se zuri nek prestize.
A kad si trijezan vozis 60 pa ti to nekako sporo jbg uduplaj i onda vise se kazni nadobiva i lakse se zaljepi ja sam se ujutro u 9 zaljepio a pio samo cappy krivac pjesak:lol::D p.s ima i taxi opcija za one koje vole brzo kad popiju vas 5.6 komada i skroz jeftino vas izadje;)
 
Top