Volkswagen Scirocco Mk2 1.8 20vT

Volkswagen Scirocco Mk2 1.8 20vT

Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Nee nikad, sto se stopa tice nazad mogu smao doc orginal SCALA tamne stope:
tailswawei.jpg

A do tada jedino sto ce ic na stope je jedan sloj bezbojnog tek toliko da im se malo vrati sjaj :cool:
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Da zavrsimo ovu uspjesnu 2012. godinu, ove sezone Scirocco je donio kuci 3 nagrade, jednu sa izlozbe u Karlovcu, i dvije sa Db drag-a iz Sarajeva. Presli smo ko zna koliko kilometara, obisli sve i svasta i nigdje me nije ostavio, sta reci osim DAS AUTO :D
Za kraj godine jedan mali update, ugradjene US pozicije u zmigavce i kao i svake zime stavljene maglenke koje se skidaju u proljece
DSC00029.jpg

Ovako nekako izgledaju US pozicije po danu, mada ni po danu ni po mraku nemogu aparatom docarat pravo osvjetljenje u zmigavcima
P1010012 (4).jpg

Nocna
P1010026 (4).jpg

Duzan sam i ovu sliku, cesto me pitaju sto ce mi kuka
P1010021 (4).jpg

eto :D samo sto cemo od iduce sezone branik sa kukom samo po potrebi stavljat zasad neka ga ovako.
Skupljam jos nekih sitnica za unutrasnjost, takodje u dolasku su i novi kotaci za iducu sezonu, ali o tome vise u iducim postovima. Toliko za sada sve najbolje u Novoj 2013.
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

pa kolega nista mi nisi rako da imas ovakvu vozilicu :cool: dobra pravo fino sredjena vidi se da se bas vodi racuna svaka cast:icon_smile:
 
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Ja te iz jednog kafica upratio, ali sto je je, Rocco pravo mocno lezi na cesti :icon_biggrin:
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Brate, autic je lutka, gewinde pun pogodak! Lezi prelijepo na cesti... Nadam se da ste stigli kuci sigurno ;)
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Mali update:
Uzeo neki volancic da malo i ja profuram te ˝sportske volane˝ bilo potrebno malo sredjivanje al malo mat folije rijesilo je sve:
Ovakvog sam ga uzeo:
DSC00069 (2).jpg

Onda malo folije:
DSC00070 (2).jpg

DSC00071 (2).jpg

I u autu:
DSC00073 (3).jpg

Jos se premisljam sta da stavim na ovu sirenu da nie bas full u matu al vidjet cemo ako me brzo prodje trazit cu nesto drugo :D
Malo ispolirane rore
DSC00096.jpg

I ponovo namontirane na auto..
Kupio bra, zastitu za haubu, zanimljiva stvarcica a i sminka je :D i ima funkciju
DSC00091 (2).jpg

Nesto novo se probalo al nazalost nece moci jer nemam prostora za adaptere :(
P1010005 (5)k9vMF.jpg

I za zafrkanciju malo se poigrao sa folijom na ATS Cup, odprilike sat vremena posla utroseno
DSC00469.jpg

DSC00470.jpg

I dobio sam ovo:
DSC00472 (2).jpg

Gume nisu valjale:
19098_10200360294239110_66514037_n.jpg

I nakraju kad se sve to slozi dobio sam ovo: :D
P1010016 (4).jpg

Felge ako ostanu ove kod mene idu na njih 165/45R15 gume srce u boju auta falc poliran i u pod..
Toliko za sada :*
 
Top