Volkswagen Scirocco Mk2 1.8 20vT

Volkswagen Scirocco Mk2 1.8 20vT

Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Tmuran je dan, auto prljavo pa su sve boje izumrle kao i ovaj sjaj na felgama koje su nekad daaaavno polirane i trebat ce ih opet uraditi ali otompotom :D
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Dodaj Dragana Petrovića na fb... distributer za ground zero, ima povoljno kablova 10mm2 3.5KM/metar, 30mm2 10KM/metar, cijena i više nego povoljna ;)
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

E to je to ;) nista vise nebi dirao,a cestitam i za sliku u casopisu,svakako je zasluzio :cool:
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Svaka cast za izbor felgi, predobro mu stoje ;)
PS. Jesu li ovo sa Damirovog mk1 felge?
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

zlajaaa je napisao(la):
Dodaj Dragana Petrovića na fb... distributer za ground zero, ima povoljno kablova 10mm2 3.5KM/metar, 30mm2 10KM/metar, cijena i više nego povoljna ;)

Hvala, kablove sam vec rijesio ostalo se ceka :D

ervin_86 je napisao(la):
Svaka cast za izbor felgi, predobro mu stoje ;)
PS. Jesu li ovo sa Damirovog mk1 felge?

Da, sa bivseg Damirovog keca :)

Davor_ je napisao(la):
Sta se planira za ICE u autu bas me zanima..

Uskoro vise detalja o tome svemu dok sve dodje na hrpu ugl nece biti nista pretjerano tek toliko da imam za svoj gust :cool:
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Pročito sam da si "tanak" sa napojnim kablom, pa reko možda nisi nabavio :D
 
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

ali izgleda stvarno cool :cool: još s onim trakama X haha,ne smeta šalim se ;),ja bio sa kolegom u sivoj cvaji,bili u St na kavi malo,gledam ko je ovaj ccc,kad ono ti :lol:
 
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

glavni je, pokaži im sandro te maglenke i "us" žmigavce kako svijetle :icon_biggrin:
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Maglenke su vec stara prica svake zime su na autu, fkt sluze svrsi a US zmigije cemo predstaviti ovih dana :cool: :cool:
 
Top