Vicevi

Vicevi

Početnik
Došla plavuša na pumpu i traži od radnika da joj natoči benzin:

Kažite mi da li hoćete 95 ili 98?
A šta nemate benzin od ove godine?!
 
Član
Prodaje Mujo sladoled na nudističkoj plaži i prilazi mu jedna dobra riba i traži sladoled.
Gleda nju Mujo od glave do pete i daje joj sladoled. Pita njega ta ženska:
- Što je papku, zar nikad nisi vidio golu žensku ?
A Mujo će njoj:
- Nije to, nego gledam odakle ćeš pare izvadit.



Sjedi pedofil na klupi u parku a u tom trenu prolazi klinac.
Pedofil: Dečko, želiš li vidjeti mađioničarski trik? Sjedi mi u krilo!
Klinac sjedne.
Pedofil: Osjećaš li prst u guzi?
Klinac: Da!
Pedofil: A vidi ruke!
 
Član
5 najsmjesnijih japanskih veca.

1. 端から生産、第三世代(タイプ)アウディA4。年とタイプ-8Eの数を保った。彼はただ徹底的にです

2. それは生命の連続性のあるヨーロッパで最も古い集落のひとつです。新石器時代から湖に生息するタイプの古い集落の遺跡であることの証拠。考古学者は、この地域の古代の住民の物質文化の豊富な遺跡で多数の集落を発見した。

3. オーディンは、マルタでは、メンバーは、領土防衛のために編成さトゥズラの市民を、反応したもので撮影し始めた。トゥズラの運命を防ぐために失敗した後、多民族の政府はズボルニク、ブルチコとプロファシストユーゴス

4. ラビア国民軍が占有している他の都市の運命と似ています。それが理由です。ベオグラード空港、エリヤで逮捕された。一年後に

OVAJ JE ZA POKIDAT
5. 別の劇場は、世界劇場の日に結成された劇場キャバレートゥズラを、収容する。行進。年。このショーに、その組織とのプログラムの概念によれば、チャンバーと現代的なメカニズムです。生産とプロファイル劇場キャバレーフェスティバルで特別な場所は、すべて27日に編成されているTKT催しを取ります2003年以来行進。年。

:D
 
Član
evo šta mi je izbacio google translate za tvoj prvi japanski vic:


Proizvodnja od kraja, treće generacije (Tip) Audi A4. Imajući broj godina i tip-8E. Ali on je temeljito

a ovo za peti sto otkida

Drugi kazalište, kabare kazalište, formirana dan-to-vina u svijetu kazališta, u kuću. Ožujak. Godine.Pokazuju, prema koncepte organizacije i svoje programe, a suvremeni komorni mehanizam. Cabaret festival kazališta posebno mjesto u proizvodnji profila se ažurira od 2003 događaja TKT organiziran je svakog 27. svibnja. Godine.

:lol::lol::lol::lol:
 
Član
C.Norris je napisao(la):
5 najsmjesnijih japanskih veca.

1. 端から生産、第三世代(タイプ)アウディA4。年とタイプ-8Eの数を保った。彼はただ徹底的にです

2. それは生命の連続性のあるヨーロッパで最も古い集落のひとつです。新石器時代から湖に生息するタイプの古い集落の遺跡であることの証拠。考古学者は、この地域の古代の住民の物質文化の豊富な遺跡で多数の集落を発見した。

3. オーディンは、マルタでは、メンバーは、領土防衛のために編成さトゥズラの市民を、反応したもので撮影し始めた。トゥズラの運命を防ぐために失敗した後、多民族の政府はズボルニク、ブルチコとプロファシストユーゴス

4. ラビア国民軍が占有している他の都市の運命と似ています。それが理由です。ベオグラード空港、エリヤで逮捕された。一年後に

OVAJ JE ZA POKIDAT
5. 別の劇場は、世界劇場の日に結成された劇場キャバレートゥズラを、収容する。行進。年。このショーに、その組織とのプログラムの概念によれば、チャンバーと現代的なメカニズムです。生産とプロファイル劇場キャバレーフェスティバルで特別な場所は、すべて27日に編成されているTKT催しを取ります2003年以来行進。年。

:D

salchin je napisao(la):
evo šta mi je izbacio google translate za tvoj prvi japanski vic:


Proizvodnja od kraja, treće generacije (Tip) Audi A4. Imajući broj godina i tip-8E. Ali on je temeljito

a ovo za peti sto otkida

Drugi kazalište, kabare kazalište, formirana dan-to-vina u svijetu kazališta, u kuću. Ožujak. Godine.Pokazuju, prema koncepte organizacije i svoje programe, a suvremeni komorni mehanizam. Cabaret festival kazališta posebno mjesto u proizvodnji profila se ažurira od 2003 događaja TKT organiziran je svakog 27. svibnja. Godine.

:lol::lol::lol::lol:

:lol::lol:
 
Član
Dolazi baba biciklom pred trgovinu. Nasloni bicikl na zid i taman da uđe u trgovinu a bicikl joj se prevrne. Jedan od mangupa koji su sjedili i pili pivo ispred trgovine pokuša da se našali s babom:
- Baba, onesvjestio ti se biciklo !
Baba se okrene i reče:
- I ti bi se, konju, onesvjestio, da si mi bio pola sata među nogama.

:lol::lol::lol:
 
Član
Dovede Messi curu u stan,i ode u wc. Nakon nekog vremena ona izlazi iz WC-a i ugleda dragog u krevetu sa dva muškarca
- " Leo, šta je ovo?! " upita ga iznenađeno a on odgovara
- " Sorry draga ali ja ti ne mogu zabiti bez Xavija i Inieste.
 
Član
C.Norris je napisao(la):
zar stvarno ima neko ko je pokuso prevest :D

heh radoznao :lol::lol:

Sipala baba vijagru dedi u čaj. Posle nekog vremena ode deda u WC i za par minuta se vraća sav upišan. Upita ga baba šta je bilo, a deda joj odgovori:
-"Izvadim ga ja, vidim nije moj, pa ga brzo vratim u gaće!"
 
Član
- Zašto muškarci uvijek ostaju djeca?
- Rađaju se i odmah traže sise, cijeli život glavu bi dali za dobre sise i najradije bi umrli na lijepim sisama.



Majka će ljutito sinu:
- Ako ne budeš dobar, više ti neću dati da ideš s tatom u zoološki vrt!
- Neka, ionako ne volim da gledam one gole tete kako igraju.
 
Član
Uhvate Amerikanca ,Rusa Bosanca Indianci.
Kaze poglavica:
- možete da sa sami ubijete za svoju državu ili ćemo da vas mi ubijemo.Ali kakogod bilo od vase kože cemo da napravimo kanue.
Prvo Amerikanac uzme pištolj i ubije se, zatim Rus uzme katanu i probode sa, dođe red na Bosanca . Ovaj uzme viljušku i počne da se bode vičući:
- dabog da vam potonuo kanu!
 
Član
Gledaju muž i žena neku emisiju o ovcama na TV, pa pita žena:
-Dragi, je li istina da su ovce najgluplja stvorenja na svijetu?
A on reče: -Jeste, janje moje. :p
 
Član
Umro jednom coveku dobar prijatelj i sad on otis'o da izjavi saucesce njegovoj porodici. Ulazi u kucu i kaze:
- Moje najiskrenije saucesce, bio je i vise nego prijatelj...
- Pa sta ces... - odgovara sestra njegovog prijatenja
- Moze pivo - odgovori on.
 
Top