Upoznajte dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život

Upoznajte dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
zanimljivo...

podatke o avionu iz knjiga/modela (kad su ga zanimali), pogodak u motor izmišljotina/iz filma nekog pokupio, vjerojatno to nitko nije ni onda ni sad provjeravao, imena ljudi koji su s njim služili... nisu ih valjda išli tražit da ni neznaju kak se zovu, ona baba.. kao sestra.. čini se poprilično stara, već su to godine u kojim ni ona nezna šta je bilo i šta da vjeruje...

ili ipak ne.. možda je real.. nevjerujem u te stvari
 
dobar scenario za film :)
vidjet cete, kada (ako) se cijeli svijet upozna sa ovim, kada (ako) dozivi medijsku popularnost, odjednom ce se pojaviti neko i reci da nas je zezao da je ovo samo marketing za novi film "koji izlazi u kinima 14. 08." :cool:
 
BHT Ovisnik
al i ako je to istina gdje je bio odkad je umro,davno je to bilo,45-te...:icon_biggrin:
 
Član
a mali se zove James a lafo se i taj zvao James,mislim stvarno :D 70% vjerujem u ovo a 100% nevjerujem :lol:
 
Član
nije ovo nista novo ovog ima koliko oces ako ko od vas vijeruje u allaha i poslanika i u sudnji dan ovo nije nista strano
u kuranu pise ljude i đine sam stvorijo samo da mi budu pokorni
znaci đine a oni su paralelni svijet sa nama ima ih vijernika i nevjernika
e sad đini nevjernici suraduju sa ovim sihribazima i prave razne spletke naprimjer
dode tvoj komsija koji je ljubomoran na tebe i kaze tom sihribazu da ti napravi neku zavrzlamu da nisi dobar nikako i to ti je otprilike
e da se vratim na ovu temu đini zive dosta vise nego mi zavisi koga spopadne koji đin tako je ovog malog spopo(zaposjeo) taj jedan stari u buba mu ove informacije u glavu a bio je prije kod ovog pilota
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top