Upoznajte dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život

Upoznajte dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
he is THE CHOSEN ONE:lol:

Zerr je napisao(la):
nije ovo nista novo ovog ima koliko oces ako ko od vas vijeruje u allaha i poslanika i u sudnji dan ovo nije nista strano
u kuranu pise ljude i đine sam stvorijo samo da mi budu pokorni
znaci đine a oni su paralelni svijet sa nama ima ih vijernika i nevjernika
e sad đini nevjernici suraduju sa ovim sihribazima i prave razne spletke naprimjer
dode tvoj komsija koji je ljubomoran na tebe i kaze tom sihribazu da ti napravi neku zavrzlamu da nisi dobar nikako i to ti je otprilike
e da se vratim na ovu temu đini zive dosta vise nego mi zavisi koga spopadne koji đin tako je ovog malog spopo(zaposjeo) taj jedan stari u buba mu ove informacije u glavu a bio je prije kod ovog pilota

teoretski moguce,itekako;)

funky je napisao(la):
The_Dag, treba mu ezan na desno uho prouciti =)

mozda ce onda tvrdit da je bio hodza:D
 

MyX

Član
Bila istina ili ne, lijepo je za cuti, odnosno ako bude film pogledati...ima dobru podlogu/pricu :D
 
Član
ljudi se svacim sluze...

nikad se ne zna...jbg...a to za tog poslanika, sta li je...vjerovatno svaka vjera ima neko svoje objasnjenje...ovo su vjerovatno katolici... ;)
 
Član
ja licno jedino i vjerujem u reinkarnaciju :D vise nego da ce me neko docekati... i reci u've been naughty boy u r going to motherfucking hell :icon_twisted:
 
Član
jebat ga ja vjerujem... dosta cudnih stvari mi se desilo tako da sam poceo vjerovati u sve:D
 
Legend
.nOKe je napisao(la):
hm..
nadam se da ovo nije samo neki "marketinski trik" za knjigu, kao i za film..
ako je stvarno istinito, onda bih ja volio da se u sljedecem zivotu rodim kao M Schumacher :D

Pa mozda se M Schumacher rodio u svom zivotu novom kao ti :) i postao svjetski prvak sa svojim imenom, :lol: si razmisljao kad o tome :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top