tuning - Golf mk1

tuning - Golf mk1

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: tuning

ovo isto ko kad bi ja obuo cipele broj 54:lol:ne lajkami se bas al opet cekam zavrsetak radova pa ocjeniti onda
 
Član
RE: tuning

anes golf je napisao(la):
dosli zmigavci. trenutno se radi obrve i pragovi

Mogo si bar tablicu u ovaj otvor ubaciti iza mrezica i skinuti to sa nje jer nikakvu funkciju nema?!

ostalo necu komentarisati
 
Član
spustiga zatamniga to moj nije smjer. ovo je orginal projekat nije kopija nicega a auto je za style samo vam mogu otkriti bice slike kad izade iz komore. nece biti ni jedna nalijepnica mozda sponzora ili kluba. na haubi ide drugi mehanizam givinde napred i t.d. jer ja radim seljacko auto ;) ja nemam namjeru da ikog vrijedam niti se svadam ako kome treba pomoc tu sam u konjicu.
 
Član
Nije problem smjer, ideja ti ocigledno ne manjka (naprotiv vidim da uvjek nesto novo smisljas) samo je problem ne zavrsenost vake ideje i svega sta pocnes nista vise.
Svi mi (ako nista bar ja licno) cekam/o da ga zavrsis kako treba!
 
onako bijel tek ofarban prije ovoga sa onom drugom karambolkom je bio dobar,da si skino naljepnice i sredio unutra to bi bilo to.....nije mi jasno sto si poceo drugi projekat kad ni onaj nisi zavrsio al kad zavrsis obavezno slike
 
Član
tebi bas djavo neda mira hahah

ako svi kazu da nevalja onda se zapitaj malo. mislio sam da ides na dobro al sad sve unisti
 
Član
zavrsene su obrve i pragovi boja se sprema samo jos cekam lijepe dani da se lakira. sto se tice auto nije vam valjala duboki branik a sad valja pa ja vas stvarno ne kontam al je bruka za forum.ovaj forum bi se trebo zvati tuning fabrike a ne ovako. meni su se smijali za vrata a ja sam ih napravi sam i rade vec 2 god. pa slobodno me zaj*ajite za ovaj projekat pa na kraju se vidi stace ispasti..;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top