tuning - Golf mk1

tuning - Golf mk1

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ma moraju oni nesto da za*******u i meni su odma kad sam postavio bzveze da vidim kako mu stoji onaj branik sto sam u tebe kupio,sad ce ga na novo farbat da ga malo sredim da bude :cool:
 
BHT Ovisnik
jbg prijatelju,svakome je u cilju da ti pomogne,nece nitko ti govoriti pogresno,al ti furaj kako si zamislio,samo zacrtaj plan i nemoj od njega odstupati i bit ce to dobro,ti samo redovno obavjestavaj i stavljaj slike sto radis i suti,odgovori na konkretna pitanja i ajd,samo sve fino utegni,polako al kvalitetno;)
 
Član
danas te vidjeh,ako nista bar utegnuto izgleda prednji branik,koliko sam uspio vidjeti sa strane...svoj ti pos'o,tebi se svidja,sebi ga radis...ja to prvi ne bi nikada radio,ali boze moj,sta bi bilo kad bi se svima isto svidjalo..felge su mu dobro legle te...;)
 
Legend
ganjaj ti po svome,ni meni ,....nekima se ne svidja al to nije vazno,kad se lakira i sredi kako planiras nadam se da ce biti ok
 
ma samo ti furaj svoje i boli te briga kome se svidja, bitno je da si ti to sebi radio za svoj cejf ;);)
ni ja ne volim te spojlere(nekad jesam) ali cijenim trud, pogotovo ako si sam radio ;);)
 
Član
stil je dobar al samo nije za ovo auto
a svaka cast na ulozenom trudu i radu
a monogo je ljepsi bio ranije
 
Član
ovo ne izgleda lose, haj kralju stavi jos koju sliku a ne ovako jedna dvije max pa onda neznamo ni sta ni kako se desava ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top