Street Race Mostar 11.05.2014.

Street Race Mostar 11.05.2014.

Član
Iz vogosce ce ici sad za sad dva auta pa ako hocete da se dogovorimo da se negdje okupimo i kagano u koloni dole ako nista bar mi koji smo se javili na forumu
 
Legend
Iz Sarajeva najvjerovatnije raja krece sa MUJIC-a pumpe na Stupu...
od 6:00h ce vec neki biti dole na kafi, okupljanje pa kretanje...


I mi smo oko 6:30h na pumpi pa se vidimo... ;)
 
Evo da dam prvi neslužbeni izvještaj sa današnje trke:

Dobra organizacija, mnogo natjecatelja, zanimljivih duela. Osim spaljenih guma i lamela, moglo se primjetiti dosta crvenih ruka i noseva od sunca :D.
Od auta me najviše oduševio Fiat Coupe Turbo i posebno nesvakidašnja pojava M3 e30, po prednjem spojleru reklo bi se da je rijetki Evo 1 ili Evo 2.
Za mene, odličan event. Nadam se da će netko ovdje postaviti i fotografije, osim na fejsu :)
 
Član
MEni se nije svidilo kao prvo sto ne daju da auta udju unutra,nema mi logike,pravo dobra neka auta ostala skorz vani,ljudi se pokupili kuci zbog toga,trebalo bi organizovati neke parkinge za auta koja lice na nesto,da nije samo zbog street racea,dosta ljud i iraje dolazi da vidi auta,kakva su i ostalo,ja prvi..

Sto se tice utrka,bilo je finih auta kao sto Porschefan kaze,meni se dopao golf sa crvenim stopkama,ne znam nista u njemu i naravno G60 od Keme i jedan GTI jos crni..
Sve u svemu meni je bilo fino ;)

p.s.Ja sam bio ponjeo aparat i sve ali me prosla volja za slikanjam kad sam vidio da BMW e46 sa lambo vratima i 19kama stoji vani i par dobrih auta ;)
 
Član
Bilo je extra,izgorio sam kao da sam se suncao negdje na plazi hehe,zao mi sto je Sandro izgubio od drugog Scirocca turbaka iako je imo savrsenu reakciju cak najbolju na race kako sam mogao da primjetim....Brutalan bmw kockica puca iz auspuha ko iz mitraljeza,crvena Cupra me iznevjerila totalno,2x trke u totalu i odma neki problemi na njoj....sve u svemu savrseno provedena nedjelja :D
 
Član
Čestitke organizatorima i svima koji su danas bili na pisti. Meni je bilo odlično.Vozio sam rekreativno sa starim gumama. Obilježavao sam 10 godina od svog prvog racea. 2004 godine sam vozio prvi rejs u Mostaru :)
 
BHT Ovisnik
Ovo je race sa starim pravilima, tako da nema stylea i ostalog, cisti rejs... Moglo se uci normalno kao i uvijek do parkinga vozaca gdje je druga kapija, nista drugacije neznam da je ikad bilo. Auta koja nisu za trku osim mehanicara i sl. sto nose opremu nemaju potrebe biti s ovim autima. Tako da ja nemam zamjerke, sve 5 bilo. Takmicara dosta,gledatelja dovoljno. Odlično :) Jedino sto je u klasi 14 na kraju nesto bilo,nekog psovanja i sl., ali se vrlo brzo rijesilo, ne bi mi jasno zasto.
 
Član
Ono je čista nula s onom kapijom odmah pored ceste. Ja da sam umjesto policije potjero bi vas sve u tri lepe. Blokirali promet čitav dan. Ulaz za auto + 4 osobe 30 km. Volio bi nadodat još 20 km pa bit takmičar, bar bi imo mjesto za parking i za razapet šator.
No šta vrijedi pisat po forumu kad će sljedeći put opet bit isto. A mene na njemu neće bit, ovo je vjerovatno moj zadnji odlazak u Mostar na SR
 
Član
Ovo je race sa starim pravilima, tako da nema stylea i ostalog, cisti rejs... Moglo se uci normalno kao i uvijek do parkinga vozaca gdje je druga kapija, nista drugacije neznam da je ikad bilo. Auta koja nisu za trku osim mehanicara i sl. sto nose opremu nemaju potrebe biti s ovim autima. Tako da ja nemam zamjerke, sve 5 bilo. Takmicara dosta,gledatelja dovoljno. Odlično :) Jedino sto je u klasi 14 na kraju nesto bilo,nekog psovanja i sl., ali se vrlo brzo rijesilo, ne bi mi jasno zasto.
Psovanja je bilo od jednog majmuna kojem je bilo krivo sto je onaj plavi golf 1 turbak izgubio i onaj kad je prisao onom kamionu slep sluzbe gdje su bile sudije krenuo je njemu da psuje,ocito neki privatni problemi koje je pijani majmun htjeo tamo da rijesi....
 
Top