Street race 402m / Zivinice / Foto by bhtuning

Street race 402m / Zivinice / Foto by bhtuning

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
HONEY je napisao(la):
Octane je napisao(la):
HONEY je napisao(la):
nesto ne razumijem.. zasto nema onih smetljara sto kritikuju sad? ono mislim.. uvjek su redovni bili, dajte gospodo, zasto ste zatajili? 'ebe vas vrucina zadnjih dana ili nesto drugo?
gledam i po drugim forumima i nesto ih nema.. vjerujem da svima ovdje nedostaju, pogotovo oni tipa "znas ja ne vozim SR inace ali iznjeo bi svoje misljenje koje je uglavnom - znas organizacija nevalja itd trebalo bi uvesti xxxx pravila trebalo bi sve zabraniti bla bla"

diplomirani strucnjaci i magistri sigurnosti utrka, poslovanja, organizavanja (utrka yeah), samo vi ostanite do daljnjeg u misjoj rupi i cekajte priliku na prigovor..  :D:D
odasiljem svima veliki srdacni pozdrav..:cool:

a sto se mene tice jedva se cekam prikljuciti trkama..i nacekao sam se dobro vec

Mislim da bi bilo dobro da pređeš sa riječi na djela... A šta da se komentariše više , jel 35 auta na race-u uopšte vrijedno bilo kakvog komentara???


i ja mislim da bi bilo bas dobro.. i hocu, vrlo brzo. mozes i na crtu samnom ako imas kakvih sumlji u mene :D

a kad se radi utrka po HR pravilniku i unosenjem svih mogucih prometnih pravila na stazu od 402 metra + jos izmisljena pravila koja cak ne vaze ni na obicnoj cesti, onda dolazi vise gledatelja?? to je onda PROFESIONALNO, ili sta?


Na crtu neću pošto znam koliko ideš (radio sam na raceu u Mostaru kad si vozio). A što se tiče pravila čini mi se da samo tebi smeta sigurnost i razmišljanje u smislu da ne bude belaja. npr. ako se kod mene pojaviš na race-u sa autom bez vanjskih brava teško da ćeš voziti bunio se ti ili ne!!
 
Početnik
Octane je napisao(la):
HONEY je napisao(la):
Octane je napisao(la):
HONEY je napisao(la):
nesto ne razumijem.. zasto nema onih smetljara sto kritikuju sad? ono mislim.. uvjek su redovni bili, dajte gospodo, zasto ste zatajili? 'ebe vas vrucina zadnjih dana ili nesto drugo?
gledam i po drugim forumima i nesto ih nema.. vjerujem da svima ovdje nedostaju, pogotovo oni tipa "znas ja ne vozim SR inace ali iznjeo bi svoje misljenje koje je uglavnom - znas organizacija nevalja itd trebalo bi uvesti xxxx pravila trebalo bi sve zabraniti bla bla"

diplomirani strucnjaci i magistri sigurnosti utrka, poslovanja, organizavanja (utrka yeah), samo vi ostanite do daljnjeg u misjoj rupi i cekajte priliku na prigovor.. :D:D
odasiljem svima veliki srdacni pozdrav..:cool:

a sto se mene tice jedva se cekam prikljuciti trkama..i nacekao sam se dobro vec

Mislim da bi bilo dobro da pređeš sa riječi na djela... A šta da se komentariše više , jel 35 auta na race-u uopšte vrijedno bilo kakvog komentara???


i ja mislim da bi bilo bas dobro.. i hocu, vrlo brzo. mozes i na crtu samnom ako imas kakvih sumlji u mene :D

a kad se radi utrka po HR pravilniku i unosenjem svih mogucih prometnih pravila na stazu od 402 metra + jos izmisljena pravila koja cak ne vaze ni na obicnoj cesti, onda dolazi vise gledatelja?? to je onda PROFESIONALNO, ili sta?


Na crtu neću pošto znam koliko ideš (radio sam na raceu u Mostaru kad si vozio). A što se tiče pravila čini mi se da samo tebi smeta sigurnost i razmišljanje u smislu da ne bude belaja. npr. ako se kod mene pojaviš na race-u sa autom bez vanjskih brava teško da ćeš voziti bunio se ti ili ne!!



e pa ici cu sad jos puno brze : - )

sigurnost i razmisljanje da ne bude belaja je jedno, a izmisljanje gluposti od pravila (pocelo sve od HAKS-a i 402 HR) je sasvim drugo..

sto vam ima HR diktirati pravila?
a niti ce utrka biti ista sigurnija imao ja bravu ili ne ili far... ruku na srce.
uostalom vozaci potpisuju da voze na vlastitu odgovornost..

ja sam naucem i odgojen kako voziti SR svih prijasnjih godina, nikad se nista nije desilo, i sad samo komplikacije..meni to ne treba. ja samo hocu da dodjem i normalno vozim, jer ovo nije profesionalizam, ja nisam profesionalac, te ne vidim zasto bi onda auto pravio takvim. mislim.. dao sam desetke milja maraka, ne znaci mi koja stoja nista da podesim auto nekiim pravilima, ali necu cisto iz principa.
za mene je SR jedan pojam, a to ocito dan danas postaje nesto drugo...
 
Član
Mislim da su ljudi uglavnom zadovoljni automobilima. Ja sam imao mali kvar zbog kojeg sam imao malo manji pritisak turbine, ali eto ipak 14,4 je solidno vrijeme..
 
Član
Ako Bog da.. Stavi slikove i bez čipa imaš to vrijeme sigurno 100 %, sa čipom još dole heheh
 
Legend
edo_16v je napisao(la):
Alen_P je napisao(la):
Edo, auto ti extra ide . Čestitke, a sa SM-om mislim najmanje 0,2 dole

Hvala,

i ja kontam da bih trebao sa SM-om i slikovima skinuti Sikimin rekord 14.4 sa TEST DAY Mostar

Ako neodes sa autom kod njega da ti postima slabe fajde imaces isti problem kao i do sada. Ili to on mozda dolazi u Sa :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top