Street race 402m / Zivinice / Foto by bhtuning

Street race 402m / Zivinice / Foto by bhtuning

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
nesto ne razumijem.. zasto nema onih smetljara sto kritikuju sad? ono mislim.. uvjek su redovni bili, dajte gospodo, zasto ste zatajili? 'ebe vas vrucina zadnjih dana ili nesto drugo?
gledam i po drugim forumima i nesto ih nema.. vjerujem da svima ovdje nedostaju, pogotovo oni tipa "znas ja ne vozim SR inace ali iznjeo bi svoje misljenje koje je uglavnom - znas organizacija nevalja itd trebalo bi uvesti xxxx pravila trebalo bi sve zabraniti bla bla"

diplomirani strucnjaci i magistri sigurnosti utrka, poslovanja, organizavanja (utrka yeah), samo vi ostanite do daljnjeg u misjoj rupi i cekajte priliku na prigovor.. :D:D
odasiljem svima veliki srdacni pozdrav..:cool:

a sto se mene tice jedva se cekam prikljuciti trkama..i nacekao sam se dobro vec
 
Legend
HONEY je napisao(la):
nesto ne razumijem.. zasto nema onih smetljara sto kritikuju sad? ono mislim.. uvjek su redovni bili, dajte gospodo, zasto ste zatajili? 'ebe vas vrucina zadnjih dana ili nesto drugo?
gledam i po drugim forumima i nesto ih nema.. vjerujem da svima ovdje nedostaju, pogotovo oni tipa "znas ja ne vozim SR inace ali iznjeo bi svoje misljenje koje je uglavnom - znas organizacija nevalja itd trebalo bi uvesti xxxx pravila trebalo bi sve zabraniti bla bla"

diplomirani strucnjaci i magistri sigurnosti utrka, poslovanja, organizavanja (utrka yeah), samo vi ostanite do daljnjeg u misjoj rupi i cekajte priliku na prigovor.. :D:D
odasiljem svima veliki srdacni pozdrav..:cool:

a sto se mene tice jedva se cekam prikljuciti trkama..i nacekao sam se dobro vec

Nemoj molimte ih podkuhavat...Poludio sam od suvinsih komentara koji nemaju smisla.
 
Član
Slazem se s tobom i bio si previse odsutan.... :) jedva cekam da vidimo vrijeme autica. mada sam ja ubjedjen da ce to biti respektabilno vrijema niskih 11 :)
 
Član
Ne znam, skoro je uzeta, par mjeseci, vec je cvaknuo na par mjesta koliko sam vidio, ne znam bil je prodavao.
 
Administrator
Al_Galone je napisao(la):
nismo je napisao(la):
Edo jesi li to uzeo Galeta ? aaaauuu pa onda golf stvarno leti

Gale je usrao start maksimalno, sekunda reakcije,jos mi je progutao gas,pa sam morao vratiti kvacilo i jebes ga,ode edo :)
Ma cestitke svima koji su vozili,bilo je vruce nenormalno,jops pod kacigom,ja sam se na momente gubio :)

pitam zbog slike jer vidim da ti je dobro pobjegao, a znam kako FIAT ide pa me sad zanima kako tek onda GOLF ide, koja su vam vremena bila
 
Član
nismo je napisao(la):
Al_Galone je napisao(la):
nismo je napisao(la):
Edo jesi li to uzeo Galeta ? aaaauuu pa onda golf stvarno leti

Gale je usrao start maksimalno, sekunda reakcije,jos mi je progutao gas,pa sam morao vratiti kvacilo i jebes ga,ode edo :)
Ma cestitke svima koji su vozili,bilo je vruce nenormalno,jops pod kacigom,ja sam se na momente gubio :)

pitam zbog slike jer vidim da ti je dobro pobjegao, a znam kako FIAT ide pa me sad zanima kako tek onda GOLF ide, koja su vam vremena bila

ne znam koja su vremena bila na ovoj trci, samo znam da mi je najbolje vrijeme oko 14,7-8 sa reakcijom
 
Član
HONEY je napisao(la):
nesto ne razumijem.. zasto nema onih smetljara sto kritikuju sad? ono mislim.. uvjek su redovni bili, dajte gospodo, zasto ste zatajili? 'ebe vas vrucina zadnjih dana ili nesto drugo?
gledam i po drugim forumima i nesto ih nema.. vjerujem da svima ovdje nedostaju, pogotovo oni tipa "znas ja ne vozim SR inace ali iznjeo bi svoje misljenje koje je uglavnom - znas organizacija nevalja itd trebalo bi uvesti xxxx pravila trebalo bi sve zabraniti bla bla"

diplomirani strucnjaci i magistri sigurnosti utrka, poslovanja, organizavanja (utrka yeah), samo vi ostanite do daljnjeg u misjoj rupi i cekajte priliku na prigovor..  :D:D
odasiljem svima veliki srdacni pozdrav..:cool:

a sto se mene tice jedva se cekam prikljuciti trkama..i nacekao sam se dobro vec

Mislim da bi bilo dobro da pređeš sa riječi na djela... A šta da se komentariše više , jel 35 auta na race-u uopšte vrijedno bilo kakvog komentara???
 
Početnik
Octane je napisao(la):
HONEY je napisao(la):
nesto ne razumijem.. zasto nema onih smetljara sto kritikuju sad? ono mislim.. uvjek su redovni bili, dajte gospodo, zasto ste zatajili? 'ebe vas vrucina zadnjih dana ili nesto drugo?
gledam i po drugim forumima i nesto ih nema.. vjerujem da svima ovdje nedostaju, pogotovo oni tipa "znas ja ne vozim SR inace ali iznjeo bi svoje misljenje koje je uglavnom - znas organizacija nevalja itd trebalo bi uvesti xxxx pravila trebalo bi sve zabraniti bla bla"

diplomirani strucnjaci i magistri sigurnosti utrka, poslovanja, organizavanja (utrka yeah), samo vi ostanite do daljnjeg u misjoj rupi i cekajte priliku na prigovor.. :D:D
odasiljem svima veliki srdacni pozdrav..:cool:

a sto se mene tice jedva se cekam prikljuciti trkama..i nacekao sam se dobro vec

Mislim da bi bilo dobro da pređeš sa riječi na djela... A šta da se komentariše više , jel 35 auta na race-u uopšte vrijedno bilo kakvog komentara???


i ja mislim da bi bilo bas dobro.. i hocu, vrlo brzo. mozes i na crtu samnom ako imas kakvih sumlji u mene :D

a kad se radi utrka po HR pravilniku i unosenjem svih mogucih prometnih pravila na stazu od 402 metra + jos izmisljena pravila koja cak ne vaze ni na obicnoj cesti, onda dolazi vise gledatelja?? to je onda PROFESIONALNO, ili sta?
 
Član
edo_16v je napisao(la):
nismo je napisao(la):
Al_Galone je napisao(la):
nismo je napisao(la):
Edo jesi li to uzeo Galeta ? aaaauuu pa onda golf stvarno leti

Gale je usrao start maksimalno, sekunda reakcije,jos mi je progutao gas,pa sam morao vratiti kvacilo i jebes ga,ode edo :)
Ma cestitke svima koji su vozili,bilo je vruce nenormalno,jops pod kacigom,ja sam se na momente gubio :)

pitam zbog slike jer vidim da ti je dobro pobjegao, a znam kako FIAT ide pa me sad zanima kako tek onda GOLF ide, koja su vam vremena bila

ne znam koja su vremena bila na ovoj trci, samo znam da mi je najbolje vrijeme oko 14,7-8 sa reakcijom

U ovoj voznji Ja sam imao katastrofalnih 15.4 a Edo ti si imao 15.2 (sa reakcijama)
Najbolje sto sam ja ostvario je na kvalifikacijama 14.3 bez reakcije!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top