Ssangyong Rodius vs Fiat Multipla mk1

Ssangyong Rodius vs Fiat Multipla mk1

Koji je "ljepsi", to jest ruzniji...


  • Total voters
    51
  • Poll closed .
Član
Slažem se ze ssangyong, isto je i kod fiata, bravo, stilo, grande punto, sve prelepa auta. Ali je dizajner multiple bio na heroinu 100%.
 
Član
Multipla vodi sa 5 glasova, nemoj tako. Anketa traje jos koji dan, pa cemo vidjeti konacne rezultate...
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Multipla vodi sa 5 glasova, nemoj tako. Anketa traje jos koji dan, pa cemo vidjeti konacne rezultate...

Vozio sam se u ovoj multipli u taksiju u BG-u,multi jet bio u njoj,ide ko nevrijeme:icon_biggrin: a unutra ludnica koliko prostora ima:icon_biggrin:
 
Član
vladica85 je napisao(la):
VR6Boki je napisao(la):
Multipla vodi sa 5 glasova, nemoj tako. Anketa traje jos koji dan, pa cemo vidjeti konacne rezultate...

Vozio sam se u ovoj multipli u taksiju u BG-u,multi jet bio u njoj,ide ko nevrijeme:icon_biggrin: a unutra ludnica koliko prostora ima:icon_biggrin:

Ali si joj ipak dao glas :lol: I ja sam se vozio ali u benzincu sa metanom. Inace bilo je 26 18, ali je ssanyong postigao het trik pa je sam 26 21 i otvorena je utakmica :)
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Ja sam Ssangyonga nagradio glasom, rekoh Multipla meni uopste nije tako ruzna...

Lose sam quotao, mislio sam na Vladicu. Meni je restyling model u kom sam se vozio u taxi-u, barem 10 puta lepsi od ove prve.


 
Top