Ssangyong Rodius vs Fiat Multipla mk1

Ssangyong Rodius vs Fiat Multipla mk1

Koji je "ljepsi", to jest ruzniji...


  • Total voters
    51
  • Poll closed .
Član
glasao sam za tiplu samo zbog ovih sretnih lica sto se voze u njoj tj klikno sam da je ona ljepsa jer trazimo ljepseg od ovo dvoje:icon_biggrin:
 
Član
Meni da je neko platio da nacrtam ruzan auto ne bi mogao nactrati gore od ove multiple ...
Stvarno ne mogu da zamislim da neko normalan moze uci u salon i uprti prstom u nju da je kupi.

Gore sam glasao za Multiplu, jer koliko sam ja skontao, trazi se "ljepsi" od ovo dvoje, tj. u prevodu ruzniji ???
 
Prije nekoliko dana vidio sam ovog Ssangyonga uživo: ostao sam jako zaprepašten ružnoćom tog auta, (tablice Cešk Republjik :D). Do tada sam mislio da Multipla nema konkurenciju ali Rodius je jako jako blizu. :icon_eek:

Naravno, ima još "sličnih" auta ali ova dva su po meni vrh. Zato sam i otvorio ovu temu. :icon_smile:
 
multipla je ruznija to jest "ljepsa" :D

tu su oba auta ali ono sto je presudilo, to jest sto bas kvari multiplu su svjetla i znak ispod sajbe a staklene povrsine su vauuuu :lol:
 
jbt, nest zamisljam situaciju, prijatelj ti javi da je kupio novo auto i zove te da dodjes na prvu voznji. ti odes kad ono pred kucom stoji ssangyong rodius ili jos gore, actyon :D mislim da bi poceo plakati :D
 
Death_beat je napisao(la):
jbt, nest zamisljam situaciju, prijatelj ti javi da je kupio novo auto i zove te da dodjes na prvu voznji. ti odes kad ono pred kucom stoji ssangyong rodius ili jos gore, actyon :D mislim da bi poceo plakati :D

to bi bilo jako zanimljivo :D

ne smijem ni zamislit :lol::lol:
 
Kad smo već kod Ssangyonga, modeli Musso ili Rexton izgledaju jako dobro među tom klasom velikih terenaca ;)
...ali nije mi jasno odakle su iskopali izgled ovoga Rodiusa ili onog malog g.vneta Actyona.
Definitivno je netko bio dobro nadrogiran. :D :icon_smile:
 
Top