SOFFA-NOVE SLIKE 2014.

SOFFA-NOVE SLIKE 2014.

Član
jesam stakla odradio a ostalo je C/P..nisam bas zadovoljan pozadinom i zadnjim dijelom jette..;)
 
Član
evo pukla me neka ideja reko da odradim neku rs verziju i usput reko malo cirkusa ovog da ofarbam od felgi..nesto mi nako sve bilo sivilo..ovako pozicije i felgice u paru...:icon_smile:
Skoda-Octavia_2013_1600x1200_wallpaper_0f.jpg

skodaoctaviaa.jpg
 
tebi bi soffa bolje bilo da podjes raditi u nekom programu koji ima 3D efekat,takvi programi sluze samo da se vidi dizajn auta,kako bi pojedini dijelovi izgledali na autu,znaci nesto kao na igricama,jer ono sto virtual tuning trazi nikad nijedna igrica nece uspjeti,a ti bas to radis,ne maris za detalje,uradis auto za 2 dana i to je to :icon_rolleyes:
 
Član
ma to jest nikad nisam radio auto detalj po detalj..da uradim samo prednji branik..pa sutra refleksiju na taj branik pa farove pa bocnu stranu..ja auto mogu srediti za 2 sata u PS ali kosto ti rekao ne pazim na detalje i kad to gleda neko ko zna vidi previse gresaka..;)
 
Član
pa dobroo ne bi ga ni ja radio ali treba mi za turnira..zlaja upravu si za sve to..hehe..konto sam da mu odradim farove u crno i ubacim sociva i vratim njegovu haubu sa skrgama nekako ce biti orginalniji..;)
 

OmO

Član
Cuj da popravis :lol::lol:

Perfektno po meni, kakvo popravljanje, skini onaj grafit tamo sto se neko potpisao na prozor sram ga i stid bilo.. :D ;)
 
Top