SOFFA-NOVE SLIKE 2014.

SOFFA-NOVE SLIKE 2014.

svidja mi se rad,refleksije odlicno uklopljene,samo obrati paznju na svejtlost, a,b,c stubovi,retrovizor,prednja sajba moraju biti svjetliji i kao se spusta prema dole,dijelovi postaju sve tamniji ;)

ako lim stoji vodoravno na njega logicno pada vise svjetlosti,i kako ga ispravljas na njega pada sve manje i manje svjetlosti i on postaje tamniji,pa ti sad vidi koji ti dijelovi auta stoje vodoravno,koji horizontalno a koji su negdje izmedju...
 
Član
evo nesto se opet radilo al ne tako precizno ima greskica a i nisam ja mogao vise..:icon_smile:
Skoda-Octavia_2013_1600x1200_wallpaper_01.jpg

skodaoctaviazjd.jpg
 
Član
ma ove sam stavio al nisam ni ja zadovoljan ne uklapa se bas najbolje bit ce slika sa drugim felgicama..;)
 
Član
evo ti najbolji forum domaci PS tuning i imaju cesto takmicenja neka
http://www.pstuning.org/

dugo sam se bavio PS jos na starom forumu auto.ba dok je bio i osvajao "maglu"...vise radis za svoj cejf,a koristi nikakve...citav dan radis,sam se divis sebi nekoliko sati nakon 2 dana vec zaboravis

takmicenja na ovom forumu tesko da uspiju,jer imas sad milion slika u PS nadjes vec neko auto prepravljeno uPS i iskoristis za svoj rad medjutim to se ne radi u stvarnosti jer se zna sta moze biti donor na slici

a tvoj rad...trudis se mnogo,pa izadje neka dobra slika,pa totalno losa,pa opet dobra,pa onda sumnjam u one slike sto si dobro uradio...a to su bili vjerovatno donori
...uglavnom skontati ces na sta sam mislio;) sretno u daljem radu
 
Član
hvala prijatelju a ovo je cisto nako iz dosade i uvjek radove brzo uradim...mozda bi i ja a i clanovi foruma bili vise zapanjeni da radim nesto duze i da napravim onda odlicne radove ali ne daju mi obaveze...;)
 
kad biras donora,mora bit min. velicine baze,ovdje je ocigledno da ti je donorska slika ili male rezolucije ili loseg kvaliteta,tako da se ovdje nema sta gledat,jednostavno rad ne moze valjat ako je pixelast :icon_sad:
I nemoj kombinovat brush i copy/paste,odmah se vidi razlika ;)
 
Član
kad bi mogo jedan fiat uno turbo onaj prvi model , nesto da odradis u race fazonu, to mi je bilo prvo auto ,jos ga nisam prebolio,mozda sebi opet kupim ponovo jednog ,

radis odlicno, ja sam laik za taj ps , mozda ovi sto znaju oko tog nadju ti gresku, ja nijedne nevidim, a l vidim da imas dobrih ideja, samo tako nastavi;)
 
Član
evo malo radio nisam odavno ove klasike radio,,rad je quick chop nesto brzinski..sve u svemu boja mi se svidja...:D
5327073771282926d057o.jpg

tuningvolkswagengolf236.jpg
 
Član
hehe pa nije bas kladionica al je bas iz keca u dvicu...ma reko da promjenim malo izgleda i fazon..konto sam skroz druge felgice i branik..al osta opet na bbs-u:D:D
 
Legend
opet ti kazem da nisi normalan :lol: i opet u pozitivnom smislu
tako dobro radis da izgleda jednostavno :cool:
 
Član
hehe proljece utice na mene pozitivno...CVATEM...hvala enese puno..trebam pocet i golfaca svog raditi dosta je PS...:D
 
Top